Мабуть, одним з важливих моментів в організації міжнародної торгівлі є доставка товарів. Компанія Транс-Атлас пропонує вам послугу професійного перевезення вашого вантажу з його гарантованої збереженням якості та зовнішнього виду. Тут ви можете ознайомитись з компанією Транс-Атлас докладніше і розрахувати вартість перевезення, ми впевнені-наші тарифи вас приємно здивують.

 

                    Компанія Транс-Атлас працює на міжнародному рівні вже багато років і надає послуги професійно і якісно, ​​тому нам ви можете довірити доставку свого вантажу без будь-яких сумнівів.

 

                  Автопарк компанії Транс-Атлас складається з автомобілів класу Євро-4 і Євро-5, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний автомобіль для перевезення, відштовхуючись від габаритів вантажу, його характеристик, терміну придатності та умов доставки. Ми пропонуємо вам перевезення як виключно вашого вантажу, так і можливість збірної доставки по максимально вигідними тарифами. Ознайомитись з розцінками на міжнародні перевезення ви можете на нашому офіційному сайті, скориставшись калькулятором, або звернувшись до представників компанії Транс-Атлас за телефонним номером +38 (050) 312-26-12 і переконатися в тому, що співпрацювати з нами не тільки зручно, але і вигідно.

 

                   Компанія Транс-Атлас організовує перевезення вантажів на міжнародному рівні та гарантує його страхування і повне документальне оформлення на кордоні. Ви в будь-який момент можете зв'язатися з водієм або відстежити місцезнаходження свого вантажу по GPS.

 

                  Тому, якщо вам потрібно надійно і оперативно транспортувати вантаж з Європи, Прибалтики, Білорусії або інших країн, послуги компанії Транс-Атлас-це те, що вам потрібно! Ми маємо більше 250 автомобілів різної вантажопідйомності в повному справному стані під керуванням професійних водіїв і супроводом досвідчених менеджерів. З командою Транс-Атлас ваш вантаж буде транспортовано оперативно, без ризику та непередбачених ситуацій .

 

                 Якщо ви бажаєте наладити вигідні і надійні взаємини з іноземними партнерами, співпрацюйте тільки з професіоналами своєї справи. Компанія Транс-Атлас-це один з провідних лідерів в області міжнародних перевезень, якому можна довіряти. Телефонуйте до нас прямо зараз і отримуйте консультацію професійних менеджерів і попередній прорахунок доставки від компанії Транс-Атлас. З нами варто співпрацювати!