В дорозі ніхто не застрахований від ситуації, коли автомобіль просто не в змозі продовжити поїздку самостійно. Це може бути або проста поломка, усунути яку самостійно не можливо, або серйозна аварія, рішення одне - викликати евакуатор. Якщо поломка сталася в місті Тернополі або на території Тернопільської області, рекомендуємо скористатися евакуатором від TOW TRUCK, сайт компанії: towtruck.te.ua. Евакуатор TOW TRUCK - це цілодобовий евакуатор в Тернополі з подачею до 20 хвилин.

евакуатор

Що ж таке евакуатор? Це вантажний автомобіль, оснащений спеціальним підйомним механізмом, який дозволяє здійснити транспортування автомобіля, який не здатний продовжити свій шлях самостійно.

Види евакуаторів

Розрізняють декілька видів евакуаторів:

  1. Евакуатор, оснащений лебідкою. Основне застосування - транспортування великовагових автомобілів і спецтехніки
  2. Евакуатор, онащений прямою і вигнутою платформою. З його допомогою транспортують легкові автомобілі вагою не більше трьох з половиною тонн. Добре підходять для автомобілів з АКПП.
  3. Евакуатор з маніпулятором. Використовуютєся, в основному, в складних аварійних ситуаціях.

Що впливає на вартість послуг евакуатора?

Якщо прийнято рішення скористатися послугами евакуатора, слід звернути увагу на те, що при формуванні ціни враховуються такі чинники:

  • Клас автомобіля. Залежно від класу, ціна на транспортування буде змінюватися. Найдорожче коштує евакуація автомобілів преміум-класу. Пов'язано це з тим, що чим дорожчий автомобіль транспортується, тим обережніше і якісніше повинна проводитися евакуація.
  • Призначення автомобіля. Найдорожче обходиться евакуація вантажних автомобілів і великих вантажівок. Також з великою складністю пов'язані роботи по евакуації транспорту, призначеного для пасажирських перевезень – автобусів.
  • Стан авто. У разі, якщо автомобіль сильно постраждав в ДТП або злетів з дороги, вартість послуг буде вище, ніж при евакуації авто на узбіччі. Остаточну вартість фахівець зможе озвучити лише при наявності більш детальної інформації.
  • Відстань до місця евакуації. Чим дальше від Тернополя знаходиться пошкоджений автомобіль, тим вартість послуг буде вище. При розрахунку вартості транспортування автомобіля враховується відстань до місця розташування транспорту та відстань, на яку необхідно доставити пошкоджене авто.

Знайти фірму, яка надає послуги евакуації в Тернополі, не складно. Головне, перед тим як звернутися до конкретних виконавців, попредньо ознайомитися з їх тарифами і способами оплати. Також рекомендуємо почитати відгуки про компанію в інтернеті.