Для гри у футбол потрібне не тільки бажання та уміння, але і професійний інвентар. Інтернет-магазин Soccerlife пропонує вам широкий вибір товару, тут ви можете купити футбольний інвентар по вигідній вартості від відомих брендів.

              Як правильно вибрати бутси для футболу?

              Всі бутси діляться на два типу: для гри на траві та для гри на твердому покритті (в спортзалах). Вони відрізняються між собою наявністю шипів. Якщо у бутсах для гри на натуральному покритті є шипи на підошві, то в фут залках вони відсутні.

             Шиповані бутси теж відрізняються між собою. Якщо ви вибираєте футбольне взуття для дитини, оберіть бутси які мають велику кількість шипів, що рівномірно розподілені на поверхні підошви. Завдяки цьому, взуття ідеально зціплюється з поверхню покриття та рівномірно розподіляє навантаження на дитячу стопу.

             Для синтетичного покриття необхідно вибирати бутси з маркуванням Вони теж мають багато шипів, але їх форма дещо відрізняється і має округлі форми. Таке взуття забезпечує не таке міцне зціплення, як бутси для натурального покриття, і як наслідок зменшують навантаження на стопу.

             Вибираючи універсальні бутси зупинить свою увагу на футбольному взутті з маркуванням VHG- вони мають плоску форму і забезпечують дуже гарне зціплення як з синтетичною поверхнею, так і з гравієм, або просто землею. Так же даний вид бутсів підійде для гри в зимню пору року на снігу.

             Визначаючись з вибором, зверніть увагу на виробника спортивного взуття. На даний момент видаляють декілька лідерів – це Adidas, Puma і Nike. Вони не тільки розробляють взуття з урахуванням всіх вимог та особливостей гри, але і пропонують спортсменам стильний дизайн. В інтернет-магазині Soccerlife ви можете ознайомитись з моделями бутсів для дітей та дорослих і підібрати максимально оптимальний варіант для гри у футбол.

            На сайті Soccerlife ви можете придбати не тільки бутси Тут є все, що може знадобитись для гри у футбол: м’ячі, одяг, щитки, сумки, рукавиці та інший інвентар для футболу. Soccerlife пропонує вам якісні товари по вигідній вартості, які прослужать довго і порадують своїм зовнішнім видом.

            Заходьте на сайт інтернет-магазину Soccerlife та вибирайте все, що вам потрібне для гри у футбол, оплачуйте по факту отримання заказу та насолоджуйтесь улюбленою грою! З товарами від Soccerlife ви завжди будете досягати високих результатів та приносити перемогу своїй команді!