Є повір’я: « Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш». І тому, щоб забезпечити себе гарним роком, слід як треба підготуватись к святам і ретельно обміркувати свій образ в новорічну ніч. Кожна жінка бажає виглядати чудово, особливо в новорічну ніч, тому і приділяє багато часу та уваги до своєї святкової сукні, макіяжу, манікюру та зачіски. Якщо ви ще не вирішили, яку зачіску зробити, вам допоможе сайт Zachiska, тут для вас зібрані самі сучасні тенденції в області індустрії краси.

             Сьогодні ми розглянемо декілька зачісок, які можна зробити самостійно вдома, без участі перекурів та стилістів.

            Звичайний кінський хвіст більшість із нас сприймають як щоденну зачіску, але на основі хвоста можна створити оригінальну зачіску за декілька хвилин. Для цього візьміть волосся та розподіліть їх на два хвости, розташував один над одним. Додайте об’єму за допомогою зачісування волосся та підкрутить локони за допомогою плойки.

           Другий варіант зачіски на основі хвосту

           Зачіска буде виглядати більш святково, якщо ви зробите косу ободок. Для цього ви можете взяти частину волосся, сплести гарну косу (наприклад, об’ємну французьку), та закріпити її кінець до хвоста за допомогою шпильки або гумки.

           Так же можна зробити зачіску більш підібрану. Зафіксуйте волосся у низький хвіст, підкрутить локони та зафіксуйте їх шпильками у хаотичному направленні навколо гумки якою зібраний хвіст. Додайте гарну прикрасу або діадему та ваша зачіска стане святковою і подарить вам неймовірний образ до свят.

           На основі хвостів та об’ємних косичок ви можете створити будь-яку зачіску, яка виглядати буде дуже святково. А щоб вона не втратила свій ідеальний зовнішній вид, зафіксуйте її лаком для волосся або другим стайлинговим засобом.

          На сайті Zachiska ви можете знайти ще гарні ідеї для створення святкової зачіски на будь-яку довжину волосся та під будь-який овал лиця, щоб виглядати завжди досконально та особливо.

          Зачіска дуже важливий елемент образу кожної жінки. За її допомогою, ви можете не тільки підкреслити свою красу та унікальність, але і додати святковості та нарядності. Zachiska пропонує вам величезну кількість різноманітних зачісок, які підійдуть і для щоденного образу, і для особливих моментів. Так же на сайті Zachiska ви можете ознайомитись з сучасними технологіями окраски волосся і координально змінити свій стиль, втіливши найсміливіші рішення.