Спецодяг - це спосіб індивідуального захисту працівника різних спеціальностей від впливу шкідливих і небезпечних речовин на робочому місці. Звертаючи увагу на різноманітність професій, одяг робочий також виготовляється у великій різновиди. Кожна як мала так і велика себе фірма, підприємство, організація намагається надати своїм робочим хорошу не тільки оплату праці, а й гідні умови роботи. І не мало важливим моментом в організації виробництва є зручний і якісний одяг для робітників, яка в свою чергу несе вагому частину продуктивності праці.

     Інтернет - магазин спеціалізується на спецодязі, спецвзуття та аксесуарах даного напрямку пропонує своїм клієнтам спецодяг, яка підійде не тільки для роботи в сфері промислового виробництва, але і для вузького профілю індивідуального використання. Так як ми пропонуємо не тільки оптовий продаж, але і передбачаємо роздрібну реалізацію.

      Електронний каталог магазину представляє великий вибір одягу та взуття спецпризначення, а саме для проведення будівельних та ремонтних робіт, а саме: спецодяг; взуття спецпризначення з металевим носком і без нього; взуття крекінгового призначення; профіль з латуні; різні деталі з алюмінію; ПВХ декор; профілі для стиків; плінтус підлоговий і ряд фурнітури; різні варіанти розсувних дверей.

        Для виготовлення робочого одягу використовуються різні матеріали. Вони повністю забезпечують захист від високих і низьких температурних перепадів, вологості, кислот та інших речовин, вогненебезпечних матеріалів, гарячого металу, біологічної рідини і багато іншого. Асортимент товару має часту періодичність поповнення новинками. Якщо у клієнта, виникають питання щодо наявності певного товару або його якості та особливостей, консультанти інтернет - магазину завжди раді дати вичерпні відповіді на всі запитання.

      Клієнти магазину можуть вибрати товар і зробити онлайн замовлення на його експрес - доставку, яка займає всього кілька днів. Максимальний термін доставки не перевищує п'яти днів (це куточки околиці країни). Позитивні відгуки клієнтів, які придбали товар в даному магазині можна прочитати на сайті перейшовши за посиланням зазначеної вище. Постійним клієнтам інтернет - магазин надає систему знижок і пропонує брати участь в різних розіграшах та акціях. Інтернет - магазин пропонує своїм покупцям тільки перевірені, на власному досвіді товари, на якість яких дає гарантійні терміни.