Світлодіодний модуль являє собою електронну плату зі світлодіодами та електронними компонентами, що забезпечуює зв'язок і роботу LED. Плата оснащується блоками живлення, охолодженням, і приймаючої картою в тому рахунку. Готовий модуль встановлюють в герметичний корпус, який називається кабінетом. Зібравши кілька кабінетів воєдино створюють світлодіодний екран.

Компоненти

Найбільш якісне зображення забезпечують SMD світлодіоди. Це сучасні поверхнево монтовані напівпровідники. Складний пристрій і спеціальна плоска форма лінзи світлодіода забезпечують якісну трансляцію відеоряду, реалістичну передачу кольору (доступно 16,7 млн. Квітів, які відповідають природному спектру).

SMD світлодіод складається з:

  1. Лінзи, завдяки якій досягається кут розсіювання в 140-160 градусів, в залежності від особливостей будови.
  2. Кристалів, оснащених контактами. Необхідні для випромінювання кольорового зображення.
  3. Тепловідводної підкладки, яка знижує температуру кристалів, продовжуючи їх термін служби. Кристали при проходженні струму нагріваються, що скорочує їх термін експлуатації. Але забезпечення достатнього тепловідведення дозволяє встановлювати високу інтенсивність світлового потоку (до 7 тис. Кд / м2) і тривалість роботи - понад 100 тис. годин.
  4. Корпуса діода, який припаюється до друкованої плати.

Особливості SMD LED діодів

Перевагою SMD діодів є їх ефективність і відтворення зображення високої якості. Чіткість передачі картинки залежить не тільки від комплектуючих, але і від точності обладнання, на якому здійснюється монтаж.
На київському заводі Flylights Factory, що виробляє монтаж світлодіодних модулів і електронних плат, створюють LED, де крок становить всього 1,667 мм. На екрані такої якості зручно переглядати зображення з відстані 1 м. Інші компоненти по SMT технології можуть встановлюватися на відстані всього 0,2 мм.
Flylights Factory створює модулі для рядків, що біжать оптом, повнокольорових екранів, LEDBOX, аптечних хрестів, вивісок, стадіонних екранів та іншої продукції в широкому асортименті.

Характеристики внутрішніх модулів

  • Зображення на внутрішніх екранах проглядається з відносно близької відстані, як правило, тому крок між діодами не перевищує 10 мм. На такий екран комфортно дивитися з відстані від 9-10 метрів.
  • Їм не загрожують опади і низькі температури, тому їх ступінь захисту невелика, а температурний режим від 0 ˚ до + 45˚С.
  • У приміщенні не буває яскравого сонячного світла, тому інтенсивність більшості використовуваних модулів становить 1000-4000 кд / м², до 6 000 кд / м². Але яскравість можна регулювати, адаптуючи інтенсивність випромінювання під освітленість приміщення.

Характеристики зовнішніх модулів

  • Зображення з таких екранів може транслюватися на відстань до кількох сотень метрів, тому необхідності у високій щільності установки діодів немає. Зазвичай створюють екрани з кроком 10 мм.
  • Постійний вплив атмосфери вимагає якісного захисту. Модулі стійкі до водних потоків, витримують високу запиленість доріг. Температурний режим від -40˚С до + 50˚С.
  • Зовнішні екрани відрізняються підвищеною інтенсивністю світлового випромінювання, оскільки на них транслюється зображення і в умовах яскравого сонячного світла. Тому використовуються модулі з яскравістю 4000 кд / м² і більше.

Компанія Flylights Factory виготовляє модулі, які можуть використовуватися в різних умовах.