Товари з Китаю вже не перший рік приємно дивують українських споживачів своєю гідною якістю. А різноманітність вибору на китайському ринку давно відома і встигла привернути чимало підприємців різного рівня.
Але навіть якщо ви просто цікавитеся шопінгом в Китаї, вам знадобиться доставити свої товари за допомогою надійного перевізника. А вже для бізнесу питання доставки і зовсім виходить на перший план.
Зараз це не проблема. Досить звернутися до авторитетної логістичної компанії. Наприклад, на сайті Utec Logistics доставка з Китаю вказана як один із пріоритетних напрямків роботи. А всі умови і терміни транспортування детально розписані.

Доставка из Китая? Легко!

Тонкощі доставки з Китаю в Україну

Без належного досвіду і знань організувати доставку самостійно не тільки складно, але ще і досить дорого. Зате у великій логістичної компанії завжди знайдеться кілька вигідних пропозицій, як для приватного відправлення, так і для великого вантажу.
Якщо ви довірите транспортування свого вантажу досвідченому перевізнику, отримаєте більш широкий спектр корисних послуг. Наприклад, Utec Logistics за довгі роки роботи над поставками з Китаю, налагодила повноцінний контроль над процесом доставки. І клієнти компанії можуть не турбуватися ні про що, включаючи митне очищення.
Є й ряд цікавих додаткових послуг, які компанія пропонує своїм клієнтам.

Допомога з пошуком постачальника

Збирає всю доступну інформацію про постачальника, перевіряє наявність офіційних сертифікатів, експортної ліцензії, уточнює ціни і т.д.

Перевірка виробника

Послуга включає перевірку якості продукції, виїзд на виробництво, збір зразків, отримання каталогів, розробку рекомендацій від фахівців логістичної компанії.

Перевірка товару після його надходження на склад компанії Utec Logistics

Перевіряється робочий стан товару, повернення браку при його виявленні, звіт замовнику про результати перевірки

Допомога в розрахунках з постачальником

Виставлення замовнику рахунки, проведення взаєморозрахунків з постачальником, надання Bank Bill.

Відвідування виставок

Менеджер Utec Logistics особисто присутній на виставках, представляючи ваші інтереси, збирає інформацію по вашому запиту, відбирає зразки і т.д.

Коли ви співпрацюєте з досвідченою логістичною компанією, на вас працює весь її досвід, все налагоджені зв'язки і спрацьований штат професіоналів своєї справи.