Проектор завжди був невід'ємною частиною конференц-залу. На щастя, прогрес не стоїть на місці і можна забути про приглушене світло і спроби робити записи в темряві. Сучасні світлодіодні екрани дозволяють отримати якість зображення, порівнянне з картинкою на HD-моніторі.

Чому саме світлодіодний екран?

Якщо недоліки проектора і так зрозумілі, то чому варто віддати перевагу LED екрану, а не широкоформатному монітору? Тут є кілька причин:

  • LED екран не відблискує в сонячну погоду;
  • шви на відео стіни з моніторів відволікають від сприйняття картинки в цілому;
  • розміщувати графіки та діаграми на великому суцільному світлодіодному екрані набагато зручніше.

Звичайно, якщо в переговорці не планується показ презентацій на всю стіну, можна обійтися і 82-дюймовим телевізором, але для виступів перед численною аудиторією його буде недостатньо.

Як виглядає світлодіодний екран?

Повнокольоровий LED-екран складається з окремих LED-модулів, ширина яких варіюється від 12,8 см до 32 см. Збираються вони на загальному кронштейні. У комплектацію входить також рамка, контролер, блок живлення і охолодження.Самі модулі складаються з безлічі світлодіодів трьох кольорів, зібраних пучками. Це пікселі. Відстань між ними визначає якість розширення. Так, максимальне розширення виходить при максимальному кроці пікселя - 1 см. Комфортно дивитися на такий екран можна тільки з 8 метрів, інакше картинка розпадається на окремі крапки, що світяться.

Для відеопрезентацій в переговорці буде доречний світлодіодний екран зі здатністю 360 000 пксл / м2 - крок пікселя тут 1,667 мм. Комфортний перегляд на такому екрані можливий вже з півметра.

Вибір якісного екрану - в чому підступ?

У гонитві за зниженням вартості на продукцію, китайські виробники встановлюють слабкі блоки живлення, що не дозволяють використовувати екрани на повну потужність. Якість спайки світлодіодів теж залишає бажати кращого. При цьому в паспорті виробів може не вказуватися яскравість, а це досить важливий параметр, який відповідає за контрастність картинки.

Щоб бути впевненим у високій якості продукції, замовляти LED екран краще на сторінці перевірених виробників. Так, компанія Flylights виготовляє світлодіодні екрани на власному виробництві, з перевіреними комплектуючими.З сучасними технологіями презентації та переговори будуть проходити на найвищому рівні!