Вирушаючи в магазин суконь, врахуйте, що в них вас чекає величезний вибір суконь від повсякденних до вечірніх. Не поспішайте з вибором. Обійдіть хоча б кілька магазинів. Порівняйте ціни і якість, далеко не завжди одне відповідає іншому.

Жіночий одяг недорого ви можете придбати в интернет-магазині Jhiva.

Якщо для вас важлива ціна, намагайтеся переглянути весь асортимент, представлений в магазині. Пам'ятайте, що менеджери іноді намагаються найдорожчі і іноді і не самі затребувані сукні розміщувати ближче до входу або в самому центрі магазину. Загляньте в самі затишні куточки торгового залу. Іноді там можна знайти найцікавіші пропозиції суконь.

Вибираючи жіноче плаття, не проходьте повз цікавих і вподобаних вам моделей, думаючи про те, що це плаття вже точно не для вас. Найчастіше плаття, яке висить на вішалці, виглядає зовсім по-іншому. Будьте сміливіше, експериментуйте, адже дізнатися ваше Це плаття чи ні, можна тільки помірявши його.

Якщо ви знайшли плаття, яке вам сподобалося, але ви сумніваєтеся в правильному виборі, не поспішайте. Вийдете з магазину, пройдіться, випийте чашечку кави. І якщо через цей час ви все ще хочете купити цю модель, значить це плаття саме ваше.

Якщо ви не маєте часу для ходіння по магазинах, відмінним рішенням при виборі жіночої сукні може стати інтернет магазин.  Плюси інтернет торгівлі очевидні: ви витрачаєте мінімум часу і при цьому економите свої гроші. Ще один аргумент на користь інтернет торгівлі, це можливість приміряти вподобану вам модель в домашній затишній обстановці, з нормальним освітленням і у відсутності настирливих, а іноді і зарозумілих продавців.

В даний час колекції суконь, представлені на сайтах одягу, нічим не поступаються, а іноді і перевершують «реальні» магазини. На просторах інтернету можна знайти дуже цікаві і незвичайні моделі, які ви ніколи не знайдете в мережевих магазинах жіночого одягу.