На жаль, досить малий відсоток людей має абсолютно білі та здорові зуби. Більшість людей з підліткового віку починають лікувати порожнину рота від карієсу, ставлять пломби, видаляють хворі зуби. Через роки, про красиву усмішку можна забути. Вся складність ситуації пов'язана з тим, що здорові зуби – це не тільки естетична краса, а й здоров'я організму в цілому, а інколи — запорука професійного успіху. Поганий стан ротової порожнини може негативно впливати на спілкування з навколишніми людьми.

Для вирішення цих проблем в Україні з кожним днем розвивається стоматологія. Послуги удосконалюються та розширюються.

Хоча, деякі люди вважають, що в Україні стоматологія не досить розвинута в порівнянні з іншими країнами. Але це не так, головною перевагою наших стоматологічних послуг є доступна ціна разом з високою якістю.

Стоматологічні клініки України – це передове обладнання, якісна діагностика і штат вузькопрофільних фахівців – терапевт, хірург, ортопед, ортодонт, дитячий дантист і інші. Це високий рівень сервісу та комфортні умови лікування зубів і порожнини рота. І ніяких черг, а попередній запис за телефоном в будь-який зручний для вас час.

Сучасна стоматологія має на увазі лікування зубів без больових відчуттів і тривалої реабілітації. Якщо у вас виникли проблеми в ротовій порожнині, звертайтеся в сучасну стоматологічну клініку iStomatolog. Досвідчені фахівці за допомогою передової діагностики правильно поставлять діагноз і оберуть оптимальне рішення щодо усунення захворювання.

Завдяки новим методикам, технологічного обладнання та якісних лікарських засобів у лікарів з'явилася можливість замінити видалення зуба на його безболісне лікування і повне відновлення. Наприклад, за допомогою лазерної установки можна не тільки провести точну діагностику, а й виконати швидку обробку каріозної порожнини і здійснити комфортне протезування. Якісні зубні протези, виконані з високоміцних еластичних матеріалів, виглядають дуже естетично і дозволять не тільки насолоджуватися усіма перевагами здорових зубів, але і їсти будь-яку їжу.

Що стосується лікування зубів у дітей, то в стоматологічній клініці працюють кваліфіковані, відповідальні і креативні дантисти, які здатні перетворити будь-які медичні маніпуляції в захоплюючу гру. Дитяча стоматологія сьогодні – це лікування і корекція росту зубів завжди бездоганної якості, а також максимально комфортні умови для дитини будь-якого віку.

Отже, головні переваги звернення в стоматологічну клініку iStomatolog:

  • великий вибір стоматологічних послуг;
  • штат кваліфікованих співробітників;
  • бездоганна якість робіт;
  • технологічне обладнання останнього покоління;
  • сучасні матеріали найвищої якості;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • доступні ціни;
  • гарантія якості робіт;
  • знижка постійним клієнтам.

У сучасному центрі стоматології iStomatolog встановлене обладнання, яке має європейський сертифікат якості.

Тепер стоматологія – це гарант комфорту, безпеки та високої якості лікування.