Ви тримаєте у своїх руках численні книжки для дітей, але не знаєте, яку саме вибрати. Зрештою незадоволено полишаєте магазин. Потім насупившись ковтаєте каву у найближчій кав’ярні та роздумуєте над тим, чому ви нічого не купили сьогодні (крім кави, звісно ж)? Якщо з вами частенько трапляються такі ситуації, не турбуйтеся. Ви не поодинокі у цьому. Вибрати книжку для себе непросто, годі й казати вже про дитячу літературу. На щастя, є ті, хто готовий вам допомогти з вибором.

Видавничий дім «Школа» має стільки всього цікавого для ваших дітей, що залишається тільки дивуватися, як вони це роблять. Уся дитяча література проходить численні перевірки, доки опиниться на полицях книжкових магазинів. Тож тримайте гаманці напоготові, ми починаємо.

Нафаршировані «перчики»-книжки

Вбудовані рухомі предмети, пазли, розмальовки, наліпки — усе це не просто додаткові розважальні принади для дітей, а важливі елементи розвитку дрібної моторики. Книги для найменших щедро збагачені малюнками, цікавими загадками, дотепними ілюстраціями, віршами та багато чим іншим. А гармонійне поєднання тексту та оформлення не залишить байдужим навіть найвибагливішого «читаку».

Наш скромний внесок у майбутнє

Кожного року видавництво шукає та генерує ідеї щодо впровадження в навчальний матеріал нових освітніх методик. Усе це робиться для того, щоб залучити майбутнє покоління до саморозвитку. Кожна сторінка будь-якої з книг — це не просто папірці з текстом, а джерело невичерпних знань.

Назустріч досконалому

Книги для найменших — це як зведення домівки: треба все порахувати, а вже потім купляти матеріали. Уважно придивіться до переваг дитячої літератури Видавничого дому «Школа». Придивіться та побачите якість.

  • Різноманіття форматів на будь-який смак. Для дівчаток та хлопчиків, для маляток та підлітків спеціально відібрані ті формати, котрі вони можуть усвідомити.

  • Золотий та срібний вік. Вибір дитячої літератури без урахування віку дитини — це злочин. Адже навіть дошколята поділяються за віком на молодшу, середню та старшу групи. Тому обирайте книжки уважніше.

  • Усидіти на різних стільцях. Художня, навчальна, розвивальна та розважальна — усе це геть не повний перелік різновидів дитячої літератури, яка є в арсеналі Видавничого дому «Школа».

  • Як годинник. Завжди швидко виходять наступні частини серій найцікавіших книжок. Тому ви можете без проблем дізнатися продовження історій своїх улюблених героїв.

Купити дитячі книги українською мовою можна на офіційному сайті Видавничого дому «Школа». У цій онлайн-книгарні за допомогою навігації ви можете підібрати необхідні вам матеріали за такими критеріями: автор, вік, обкладинка, серія та ін. Також пошукайте літературу у книжкових крамницях вашого міста та у офіційних представників Видавничого дому «Школа». Нехай змалечку ваша дитина буде оточена якісними книжками.