Мало хто знає, що важливу роль в житті людини грають не тільки речі, якими він оточений, але і забарвлення цих предметів. Кольори можуть створювати особливі вібрації, що притягують різні події в життя людини. Так, від кольору гаманця для залучення грошей буде залежати не сам факт надходження грошових коштів, а скоріше швидкість їх надходження і вміння розпоряджатися коштами.

Розібратися, який же колір гаманця притягує гроші, досить складно. Крім того, рекомендується орієнтуватися не тільки на колір виробу, але і на власний астрологічний знак, так як різним знакам Зодіаку удачу і фінансову незалежність приносять абсолютно різні кольори. Основні кольори гаманців – червоний, синій і чорний. Порадами щодо вибору кольору гаманця з вами ділиться Олена Коваленко, директор інтернет-магазину ЛІМ.

Зелений

Якого кольору повинен бути гаманець, щоб в ньому завжди водилися гроші? Звичайно ж, зеленого. Справа в тому, що цей колір здавна асоціюється з багатством і матеріальним добробутом. Предмети зеленого кольору широко використовують в різних обрядах і ритуалах, які спрямовані на залучення фінансового благополуччя.

Універсальний чорний колір

Чорний колір символізує стабільність і надійність. Тим, хто не знає, який колір гаманця притягує гроші, фахівці рекомендують зупинитися на чорному портмоне. Чорний колір символізує мудрість, стриманість і раціоналізм. Він вбереже людину від необдуманих витрат. При цьому чорний колір відноситься до нейтральних, тому істотного впливу на фінансові потоки не зробить. Придбати гаманець чорного кольору рекомендується спокійним людям, впевненим у своїх силах.

Червоні відтінки

Одним з найбільш сприятливих кольорів є червоний і всі його відтінки. Червоний гаманець буквально примагнічує гроші. Шкіряний аксесуар червоного кольору призначений для активних, сміливих власників. Такий гаманець можна порекомендувати людям, які давно жадають проявити себе на роботі і домогтися підвищення.

Дізнатися більше про вибір кольору гаманця ви можете на https://lim.ua/ua/sovety/kakogo-czveta-dolzhen-byt-koshelek-prityagivayushiy-dengi.