Від сучасних душових систем споживачі вимагають забезпечення максимально комфортних умов під час прийняття душу. Інтернет – магазин сантехніки КРАНОК пропонує покупцям широкий асортимент термостатичних систем для душу з термостатом торгової марки GROHE.

Особливості душових систем з термостатом GROHE

Душові системи з термостатом GROHE оснащені термостатом дозволяють:

  • економити воду;
  • раціонально використовувати електроенергію;
  • підтримувати температуру на заданому рівні на протязі всієї процедури купання.

Термостатичні змішувачі для душів GROHE розроблені з урахуванням особливої чутливості людської шкіри. Їх виробляють з високоякісних матеріалів, використовуючи інноваційні технології в сантехнічній галузі. Це забезпечує максимальну безпеку та комфорт при користуванні душем.

При користуванні душовою системою з термостатом GROHE не виникають неприємні температурні коливання, споживач не опалюється, торкаючись нагрітої поверхні змішувача. Душові системи мають продуманий витончений дизайн, та стають прикрасою сучасної ванної кімнати.
GROHE EasyLogic®
Зручне маркування на корпусі змішувача полегшує налаштування потрібної температури води.
GROHE EcoButton®
Технологія допомагає економити кошти, забезпечуючи зменшення споживання води на 50%.
GROHE SafeStop®
Функція обмеження температури води 38
0 запобігає ошпарюванню тіла водою.
GROHE TurboStat®
Технологія забезпечує швидке досягнення потрібної температури (за частку секунди) та утримання її протягом прийняття водної процедури.
GROHE StarLight®
Сучасне покриття має високу твердість та стійкість до подряпин.

Онлайн магазин пропонує клієнтам різні колекції душових систем з термостатом GROHE з офіційною гарантією виробника. Всі товари сертифіковані.