Велика популярність ігор на Android сприяла бурхливому розвитку ринку різноманітних аксесуарів до мобільних гаджетів, одним з найбільш розповсюджених для ігроманів на планшетах став геймпад. Так з геймпадом стало зручніше брати участь в боях PUBG MOBILE або гонках в Asphalt, додаткові клавіші розширюють функціонал, додаючи конкурентних переваг перед іншими гравцями.

Щотижня список комп'ютерних ігор для планшетів поповнюється новими, не менш захоплюючими іграми. І, звичайно ж, щоб підвищити свій статус і бути ще більш конкурентним без геймпада не обійтися. Отже, для гри на своєму Android планшеті буде потрібно один з кращих геймпадів. Тільки за допомогою кращих ігрових контролерів з високою чутливістю і комфортом в керуванні можна перевершувати своїх суперників, викликаючи у них непідробну заздрість. Геймпади надають комп'ютерним іграм нові відчуття, роблячи їх значно цікавішими.

Зараз комп'ютерні ігри - це змагання новинок та технологій, це вже не старенький Пакмен або Тетріс з простакуватою графікою і непримітним движком. Сучасні потужні чіпсети дозволяють іграм з Google Play на рівних конкурувати з настільними комп'ютерами і ігровими консолями Sony Playstation або Xbox One.

В нашому огляді розглянемо трійку найпопулярніших геймпадів для планшетів.

Геймпад iPega PG-9023.

Популярна модель геймпада від відомого китайського виробника якісних гаджетів за помірну ціну. Крім продукції під власною торговою маркою iPega виступає OEM-виробником аксесуарів для таких відомих брендів, як Apple, Sony, Microsoft та інших.

Геймпад для планшетів iPega PG-9023 не схожий на класичний джойстик, він обладнаний розсувним тримачем планшета. Дозволяє стабільно утримувати планшети з діагоналями від 5 до 10 дюймів.

Крім гаджетів на операційній системи Android цей геймпад також сумісний з Windows, Nintendo Switch девайсами.
Відмінно відпрацьовує свою вартість в трохи більше ніж пару десятків доларів.

Геймпад Flydigi Wee 2.

Модель Flydigi Wee 2 набрала популярність останнім часом. Більш компактна, ніж iPega PG-9023, але має вищу ціну.
Зручний тим гравцям, хто любить подорожувати, розміри геймпада розташовують безболісно взяти його в поїздку. Ігровий контролер має хорошу чутливість стіків, майже непомітні у нього «мертві зони».

Конструкція геймпада дозволяє його успішно використовувати не тільки з планшетами, а також зі смартфонами.

Геймпад iPega PG-9083.

І замикає нашу трійку ще один геймпад - iPega PG-9083. Відмінний контролер, виступив продовженням успішної моделі PG-9023. Зібрав в собі всі переваги попередника, призначений для Android планшетів з діагоналлю до 28 см.
У моделі iPega PG-9083 відсутні медіа-клавіші, що буде неприємним сюрпризом для тих, хто звик під час гри керувати і звуком.

Крім використання з планшетами отримав серйозне поширення серед власників ігрової консолі Nintendo Switch. Для зручності в управління в геймпаді масивні рукоятки і функціональний розсувний тримач.

Підключення геймпадів до планшетів.

Раніше питання підключення ігрових геймпадів до мобільних девайсів викликало багато непорозумінь. Зараз ситуація змінилася в кращу сторону - більшість сучасних ігрових додатків, як PUMB MOBILE, FRAG Pro Shooter і подібні, йдуть з підтримкою ігрових геймпадів, з продуманою схемою керування. А якщо в деяких ігор виникають проблеми підключення, то сумісність допоможе забезпечити такий додаток, як Octopus.

Крім перерахованих вище моделей ринок пропонує безліч преміальних і недорогих геймпадів для планшетів і смартфонів на ОС Android. З топ-10 джойстиків для телефону можна ознайомитися на сайті www.agsat.com.ua. Схилитися до вибору якоїсь з моделей можна тільки детально проаналізувавши та вивчивши характеристики геймпадів. Звичайно, краще купити геймпад з приємного на дотик пластика і якісних комплектуючих, який вірою та правдою прослужить вам і буде незамінним помічником у захоплюючих комп'ютерних битвах.