Будь яке взуття повинне бути не тільки красивим і стильним, але в першу чергу — зручним і практичним. До вибору літнього взуття потрібно підходити не менш серйозно, чим при покупці будь-якого іншого одягу. Взуття має відповідати певним вимогам: воно повинне бути на стійкий колодці, мати приємний стильний дизайн і мати міцну, якісну підошву. Зайдіть за адресою: http://pompidou.com.ua, тут ви зможете знайти літнє взуття не тільки для себе, але і для своїх близьких. Щоб покупка не розчарувала, вам допоможуть прості і корисні поради.

Взуття для вашого типу ноги

Так як ноги у всіх різні, навіть однакова модель буде не тільки виглядати по-іншому, але і відчувати в ній ви себе будете інакше. Підбирайте взуття тільки під тип вашої ноги, тоді ніякі проблеми не завадять вам насолоджуватися літнім відпочинком.

Придбати взуття балдініні львів можна в нашому інтернет магазині.

Ноги з широкою щиколоткой. Не підходить взуття з відкритою п'ятою на тонких ремінцях. Якщо босоніжки прикрашені дрібним бісером або стразами, від їх купівлі слід відмовитися. Для ноги з широкою щиколоткой намагайтеся вибирати взуття із закритим халявою і відкритим миском. Плоска підошва або невисокий каблук візуально зроблять ваші ноги більш стрункими і витонченими.

В нашому інтернет магазині можна придбати італійські туфлі відомих виробників.

Повні ікри. Якщо у вас повні ікри, то намагайтеся не вибирати надто відкрите або навпаки, занадто закрите взуття. Підходящою моделлю для вас будуть човники або туфлі з відкритою колодкою.

Виступаючі суглоби і некрасива форма пальців. Сильно виступаючі кісточки біля основи великих пальців — проблема, з якою дуже часто стикаються жінки при виборі літнього взуття. Щоб приховати недоліки, вам підійдуть «римські сандалії на ремінцях, туфлі з відкритою п'ятою і закритим носком. Не варто приміряти босоніжки-в'єтнамки, краще зверніть увагу на ажурні балетки.