Пакети з вирубною неукріпленою ручкою - найвигідніші фірмові пакувальні вироби за співвідношенням ціна / якість. Зберігаючи всі переваги рекламного носія з великою площиною нанесення (друку логотипу), такі пакети дозволяють значно скоротити ваш рекламний бюджет в порівнянні з пакетами з укріпленими ручками. Це, безумовно, приємний бонус, але, як завжди, не все так просто в світі пакетів та їх виробників.

Важливою особливістю правильного замовлення пакетів з вирубною неукріпленою ручкою є те, що необхідно вкрай уважно підходити до вибору поліетиленової плівки (склад, товщина, колір), з якої буде зроблені майбутні пакети з логотипом. Фахівці провідного в Україні виробництва УкрПак добре знають мінімально-допустимі значення товщини плівки для найпоширеніших «пакетних» завдань. Можна з упевненістю стверджувати, що за винятком нестандартних завдань, в більшості своїй, такі пакети все ж замовляються для просування послуг і / або продуктів з незначними ваговими характеристиками.

Переваги придбання фірмової пакувальної продукції у надійного виробника

УкрПак на постійній основі виготовляє пакети з вирубною неукріпленою ручкою і логотипом з надійними швами, що не розходяться при навантаженні виробів. Стандартна ручка на пакетах - прямокутна з округленими краями. Виготовити пакети з іншими опціями, наприклад, з донним швом або укріпленою ручкою типу «банан» можна, але це буде потребувати переналагодження обладнання.

Замовляючи пакети у цієї провідної вітчизняної компанії, крім якісно виготовлених пакетів, ви отримуєте оптимально підібрані параметри фірмової пакувальної продукції, виходячи з ваших потреб, а не тільки з інтересів виробника.

Ви будете мати постійний зв'язок зі своїм персональним менеджером. Виробництво пакетів з логотипом - процес відповідальний, оскільки пов'язаний з іміджем фірм-замовників. Тому менеджери постійно знаходяться на зв’язку, щоб ви мали змогу отримати необхідну вам інформацію.

У будь-який зручний для вас час, ваш персональний менеджер проконсультує вас відповідно до деталей замовлення пакетів, та при необхідності надішле зразки пакетів для вибору модифікації поліетилену, оптимальної товщини плівки пакета, підбору типу ручки, варіантів швів, а також перевірки міцності пакетів на ступінь деформації або на розрив шва.

Важливі деталі при замовлені пакетів з логотипом

Якщо вам необхідна невелика кількість фірмових поліетиленових кульків, то вам слід звернутись до маленьких виробничих фірм, що використовують метод шовкографії. Важливо відзначити, що дана методика дозволяє здійснювати друк на пакетах малими тиражами (до тисяч штук).

Ми рекомендуємо замовляти пакети з вирубною ручкою оптом, з використанням технології флексодруку, що дозволяє наносити зображення на високих швидкостях. В поєднанні з роботою високошвидкісних пакеторобних машин забезпечується висока продуктивність та низька собівартість продукції.

Ціна на пакети з друком в Україні варіюється в досить широкому діапазоні. Це пов’язано з ціновою політикою компаній та технологіями виробництва, що використовуються виробниками. В УкрПак ви отримаєте розрахунок ціни пакетів з неукріпленою ручкою і логотипом, виходячи з реальних потреб замовника, без зайвих опцій та додаткових комісій.

Пакети з логотипом будуть виготовлені в обумовлені терміни, при цьому цим відомим виробником гарантується їх відмінна якість. Усю контакту та іншу цікаву інформацію ви знайдете на сайті компанії - https://www.ukrpak.com