На ринку з'являється все більше пропозицій квартир, придбання яких гарантує стабільне отримання прибутку. Такі об'єкти нерухомості головним чином розташовані в туристичних місцях. Частина з цих об'єктів становлять готелі або просто курортні апартаменти. Здача в оренду таких квартир може приносити їх власникам стабільний дохід. Якщо вам до вподоби Трускавець, тоді у Лісова пісня http://lisova-pisnia.ua/gallery/sales  – це курортний готель – можна придбати розкішні апартаменти, та жити там у період відпочинку чи здавати номер у оренду. Ваші інвестиції швидко окупляться, адже готель розташований у популярній зоні відпочинку, де немає відбою від туристів. Сам власник може приїхати сюди у будь-яку пору року.

Якщо ви вирішили не тільки відпочити, але і поправити своє здоров'я, то для цього треба виділити від двох до трьох тижнів, так як за менший строк курс лікування з застосуванням різних процедур ефекту не дасть. В цьому випадку ви можете не хвилюватися за проживання, адже у вас є власний номер у готелі «Лісова пісня». Більш того, для проходження різних лікувальних процедур та проживання краще обирати санаторій, де все розташовано у одному приміщенні. При готелі «Лісова пісня» мається сучасний спа-комплекс, фітнес-центр, сауна.

Деякі в цілях економії поселяються в приватний сектор і домовляються в одному з санаторіїв про проходження процедур в їх кабінетах. У принципі це можливо, але вкрай незручно. Влітку ще куди не йшло, але якщо це зимовий період часу, а ваші процедури пов'язані з водяними ваннами або, приміром "душ Шарко", то самі розумієте, що після цього добиратися від санаторію до місця вашого проживання не тільки не добре, але навіть небезпечно для здоров'я. Теж саме, після прогріву озокеритом, також не можна виходити на холодне повітря. До того ж графік процедур часом буває дуже насичений і впритул уміщатися в періоди між прийомами їжі. Тому для ефективного лікування все таки краще вибирати проживання, харчування і лікувальний процес в одному корпусі, тобто селитися в санаторії, а ще краще у одному з комфортабельних номерів «Лісової пісні». По комфортабельності і спектру медичних послуг готель можна вважати одним з найкращих у Трускавці.

Гості готелю мають на вибір два пакети курортних послуг, які включають різний набір пропозицій для відпочинку. Якою послугою скористатися залежить від клієнта. Тут вже вибір у кожного індивідуальний, виходячи з особистих потреб.