Лікування наркоманії та алкоголізму в приватній клініці

Перед сім'ями, що зіткнулися з такими діагнозами, як наркоманія, алкоголізм, незмінно постає питання: звернутися за допомогою до державного наркодиспансер або приватну клініку? Все більше людей роблять вибір на користь приватного спеціалізованої установи. «Український Центр Лікування Залежності» зацікавлений у повній реабілітації та соціальному відновленні своїх підопічних.

Лікування наркоманії у приватних клініках

Анонімність - гарант успішного лікування залежності

Часто пацієнти, які страждають патологічною залежністю, так само, як і їхні близькі, виявляються не готові звернутися в державне лікувальний заклад, побоюючись взяття на облік, суспільного розголосу своєї проблеми, засудження. Дійсно, суспільство не завжди адекватно ставиться до людей, що потрапили в полон алкогольної і наркотичної залежності. Не тільки пацієнти, а й члени їхніх сімей стикаються з проявами агресії, плітками, стають вигнанцями.

Крім того, взяття на облік - це своєрідне тавро, від якого людина не зможе позбутися протягом усього свого життя, будучи обмежений у виборі професії, роду діяльності, стикаючись із численними складнощами. Анонімний формат відносин, пропонований приватними лікувальними установами, дозволяє пацієнтові та його близьким уникнути подібного роду проблем. Вся інформація, що стосується особистості хворого, діагнозу, ходу реабілітації, є закритою і не підлягає розголошенню.

Конфіденційність викликає максимальну довіру, полегшує процес прийняття рішення про госпіталізацію та комплексної реабілітації. Після завершення терапевтичного курсу людина може забути свою залежність, як страшний сон, і жити повноцінним, нормальним життям. Більш того, співробітники приватної клініки підтримують випускників на етапі соціалізації, допомагаючи їм визначитися з життєвими цілями, розкрити особистісний потенціал, знайти гідну роботу і способи самореалізації.

Індивідуальний підхід

Кожен випадок алкогольної і наркотичної залежності - унікальний. Відрізняються причини, що спровокували захворювання, психіка і фізичне здоров'я пацієнтів. Фахівці приватної клініки, на відміну від наркодиспансерів не застосовують під свою роботу загальних, стандартних схем лікування, а підходять до цього питання індивідуально. Починається процес реабілітації з комплексної діагностики, що дозволяє оцінити стаж залежності, визначити характер вживаних речовин, ступінь ураження психіки, внутрішніх органів і систем.

Вся ця інформація враховується при розробці терапевтичного курсу, так само, як і характер, темперамент людини, його цілі, мотивації, психоемоційний стан. Фізіотерапевтичні процедури, лікарські препарати, методи психотерапії підбираються індивідуально з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку, що в значній мірі підвищує ефективність лікування.

«Український Центр Лікування Залежності» https://narkologicheskiy-centr.com/ допомагає подолати наркоманію та алкоголізм на професійному утраті без взяття на облік, гарантуючи кожному пацієнту шанобливе, доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід.