Навряд чи серед нас знайдеться людина, котра б хоч щось не знає чи не чула про остеопатію. І це дійсно так, адже більшій кількості людей все ж відомо, що  остеопатію відносять до категорії нехірургічної та немедикаментозної медицини або ж іншими словами остеопатичної медицини. Її головна ціль полягає в нормалізації роботи не лише опорно-рухового апарату, але крім нього наступних систем:

● кров’яної;

● лімфатичної;

● нервової.

Що таке остеопатія?

Виходячи із вищезазначеного, можна зробити впевнений висновок про те, що остеопатія – це своєрідна система знань, яка базується не лише на законах анатомії людського тіла, але й на його:

● фізіології;

● біомеханіки;

● гідродинаміки;

● рефлексології.

Крім цього остеопатія бере до уваги спосіб життя людини, при чому починаючи не лише з моменту її розвитку в утробі матері, але й далі з процесом народження. Як гласить головна доктрина остеопатії: всі частини, а також системи нашого із Вами тіла взаємопов’язані. Тобто можете бути впевнені у тому, коли травмується один орган, це обов’язково позначається на роботі організму в цілому. Оскільки інші системи 

Для того аби записатися на курс остеопатичного оздоровлення або ж наприклад обрати програму навчання остеопатії, пропонуємо відвідати офіційний інтернет сайт остеопатичного центру «Мир Человека», котрий можна знайти за адресою https://www.cranio.in.ua.

Якщо у Вас раптом виникли запитання, будемо раді на них відповісти! Не відкладайте на завтра те, що можна зробити уже сьогодні! Чекаємо саме на Вас!реагуватимуть на збій у роботі травмованої частини тіла та тим самим компенсуватимуть її роботу. До речі, це, як правило, виражається у відчутті:

● болю;

● напруги;

● та навіть запалення.

Як лікує остеопат?

Ті з нас, хто свого часу не мав ніякого відношення до остеопатії, рано чи пізно хоч один раз, проте задавались питанням «Хто ж він остеопат? Лікар чи все-таки шарлатан?». Інші ж добре знають, що лікар-остеопат – це людина, котра пройшла курс навчання у спеціалізованому закладі та яка по завершенню свого навчання здобула право використовуючи свої руки та тим самим ефективно і безболісно допомагати багатьом людям.

Завдяки тактильним маніпуляціям остеопата, котрі головним чином зосереджуються на проблемних місцях відбувається не лише розслаблення м’яких тканин, але й подолання причини виникнення того чи іншого захворювання. Крім того завдяки таким діям відновлюється і баланс людського організму в цілому.

До основних направлень в остеопатії відносяться наступні:

●  вісцеральна остеопатія;

● невральна остеопатія;

● краніосакральна терапія;

● структуральна остеопатія.

Які хвороби лікує остеопатія?

Вдаватися до вісцеральної остеопатії рекомендовано в разі наявності у людини захворювань або патологічних процесів пов'язаних з:

● колітами;

● опущенням внутрішніх органів;

● порушенням сну;

● порушенням функції сечовипускання;

● тривалими головними болями;

● спайковими процесами в черевній порожнині, викликаними різноманітними оперативними втручаннями або ж запаленням;

● дискінезією жовчних шляхів;

● болями у спині;

● та ін.

Хочеться також відзначити, що завдяки вісцеральній остеопатії відбувається не лише лікування внутрішніх органів, проте й міжхребцевих гриж. До речі, вже давно доведений вченими факт, що наш хребет пов’язаний із різними внутрішніми органами. Так, наприклад, у багатьох жінок болі у попереку обумовлені різноманітними захворюваннями органів малого тазу, а завдяки вісцеральній методиці остеопатії пацієнта можна достатньо легко зцілити від болю, що йому докучає.