Картинки по запросу Как сэкономить на бытовой технике

 

Побутова техніка покликана зробити наше життя зручніше і простіше. Якісні товари коштують дорого, тому потрібно знати правила економії при покупці. Такі цінні знання зроблять покупки приємніше і не розорять сімейний бюджет.

Розпродажі

Напевно, перше, що спадає на думку при слові економія - всілякі акції, знижки і розпродажі. Свої покупки найкраще запланувати на період великих розпродажів. Наприклад, Чорна п'ятниця 2019, новорічні свята, знижки перед 8 Березня. Продавці прагнуть заробити на великих обсягах.

Найкраще купувати техніку ближче до кінця року: саме в цей період більшість компаній намагається випустити новинки, продажі яких стартують по кілька завищеними цінами. А ось старі моделі продають за мінімальною вартістю. Це відповідний момент для тих, хто давно собі щось наглядав в магазинах побутової техніки, але не наважувався купити.

Покупки в інтернеті

Онлайн-покупки - відмінний спосіб заощадити фінансові витрати. Їх головні переваги полягають в наступному:

· Можна заощадити час, вибираючи все необхідне, перебуваючи вдома;

· Інтернет-магазини, як правило, пропонують набагато більший асортимент товарів. Тут покупець відшукає рідкісні моделі, моделі у вподобаному кольорі, а також моделі, які зняли з виробництва - вони не втратили свою актуальність, але коштують набагато дешевше новинок сезону;

·        Низькі ціни. Інтернет-магазину не потрібно виплачувати заробітну плату великому штату персоналу, що дозволяє знизити вартість товарів.

В окремих випадках різниця в ціні на техніку може досягати 40%. Однак деякі покупці бояться купити неякісний товар або стати жертвою шахрайства. Сьогодні ця проблема вирішується просто: побутову техніку рекомендують купувати в перевірених інтернет-магазинах, які встигли зарекомендувати себе як надійний партнер. Також варто уважно вивчити відгуки користувачів про продавця і товар. Якщо сумніви все ще залишаються, то не оплачуйте товар відразу, а замовте доставку з оплатою. В цьому випадку доведеться трохи переплатити за зворотний переказ коштів, проте в порівнянні з ціною телевізора або холодильника, який ви хочете придбати, це незначна сума.

Підписка

Багато інтернет-магазини намагаються залучити покупців, постійно інформуючи їх про діючі акції та знижки. Для цього потрібно підписатися на розсилку новин. З повідомлення потенційні покупці дізнаються, які товари виставлені за акційною вартістю.