Картинки по запросу Яку натяжну стелю вибрати?

Натяжна стеля чудово маскує всі нерівності та недосконалості, це також ефективна обробка інтер’єру. Яку натяжну стелю слід використовувати в квартирі та яка найвигідніша ціна на натяжні стелі ви дізнаєтеся з нашого підручника.

Сучасні та дизайнерські натяжні стелі - прекрасна альтернатива популярним традиційним підвісним стелям. За допомогою обох можна легко вирівняти поверхню та замаскувати її недосконалості. Однак натяжні стелі мають перевагу перед підвісними стелями. Що їх відрізняє? Перш за все, спосіб монтажу - натяжні стелі можна встановити за кілька годин, тоді як традиційні підвісні стелі роблять до декількох днів.

Що таке натяжна стеля?

Натяжна стеля - це тип підвісної стелі, яка кріпиться до планок, встановлених до стіни. Її можна виготовити в будь-якому приміщенні та покрити великі площі, наприклад, стелі над басейнами, в готелях, банкетних кімнатах і т.д. Натяжна стеля на горищі також виглядає чудово, завдяки чому ви можете створити класичну квартиру з незвичайного інтер’єру. Натяжні стелі можна легко адаптувати до різних форм приміщення. Завдяки багатству дизайнів, кольорів та матеріалів, з яких вони виготовлені, також немає проблем зі співставленням їх стилю та типу інтер’єру. 3D натяжна стеля або дзеркальна натяжна стеля - вибір серед цього типу рішень дійсно великий!

Який матеріал використовується для натяжної стелі?

Популярні натяжні стелі складаються з смуг, прикріплених до стін, і спеціальної гнучкої мембрани, яка натягнута між ними. Мембрана - це найчастіше ПВХ - плівка або поліефірна тканина. Тип використовуваної мембрани впливає на функціональність і міцність стелі. Незалежно від матеріалу, з якого він виготовлений, він може приймати різні цікаві конструкції, форми та фактури. Найбільш часто вибирані рішення, безперечно, включають:

·         біла натяжна стеля - ідеально підходить для яскравих композицій - скандинавських інтер’єрів та невеликих приміщень;

·         чорна натяжна стеля - рішення, яке добре працює у великих і просторих приміщеннях;

·         3D натяжна стеля - дизайнерські високі стелі будуть виглядати привабливо та оригінально у квартирах з високими технологіями;

·         натяжна дзеркальна стеля - вона доступна в багатьох кольорах, завдяки чому ви можете створювати цікаві та витончені композиції. Дзеркальні стелі підходять насамперед розкішним інтер'єром - для квартир, оформлених у гламурному та палацовому стилі.