Картинки по запросу Лікування у приватній клініці Смарт Медікал Центр на Оболоні

Велика кількість людей не ходять до лікаря, хоча є певні симптоми та причини для звертання. Тому що це втомлює, дорого, неефективно або неприємно. Або все відразу. А ще, коли немає чіткого розуміння, куди саме звертатися. Відсутність виражених симптомів і наявність різноманітних ліків у вільному продажі - ще два аргументи на користь того, щоб залишитися вдома або там, де вас застало нездужання. Клініка Смарт Медікал Центр зруйнує враження про державні поліклініки та зневажливе ставлення до хворого. Адже в Смарт Медікал Центр пропонують:

·         Сучасний, комплексний підхід до лікування;

·         Широкопрофільний напрямок. У клініці працюють фахівці різних сфер медицини, надається допомога не тільки дорослим, але й маленьким пацієнтам;

·         Професіоналізм медичного персоналу. Досвідченість лікарів підкріплена вищою категорією, та навіть науковими ступенями.

·         Комфортні умови лікування. Смарт Медікал Центр відрізняється своїм приємним на вигляд інтер’єром, відсутністю пригнічуваних кольорів на стінах, у коридорах комфортні зони очікування, а в кабінетах сучасні меблі.

В Смарт Медікал Центр лікують, а незаліковують. Ефективність обраного курсу терапії підтверджена позитивними відгуками клієнтів.

Незалежно, у який час звернулась людина про медичну допомогу, їй не відмовлять в медичних послугах. Клініка на Оболоні працює 7 днів на тиждень продовж усього дня, аж до восьмої години вечора, виключенням є неділя, коли заклад відкритий до 18 години. Враховуючи зручний графік клініки клієнти зможуть звернутися до лікаря майже в будь-який час. 

Не має черг. Так, в поліклініках бувають черги, а у лікарів вкрай мало часу на спілкування з кожним пацієнтом. Цього пацієнт не побачить у Смарт Медікал Центр, тому що прийом здійснюється за попереднім записом. Клієнт прийшов у назначену годину, і одразу попав до потрібного спеціаліста.

До того ж не варто недооцінювати роль терапевта: це диспетчер, який, в залежності від серйозності ситуації, відправляє пацієнта до профільних лікарів. Але він же може і сам поставити діагноз і призначити лікування.

У клініці на оболоні є свій стаціонар. Це дуже важливо, тому що деякі захворювання варто тримати на контролі, і пацієнт повинен бути під постійним наглядом медичного персоналу.

У закладі також проводять вакцинацію, використовуючи перевірені якісні вакцини. На кожен препарат є відповідна ліцензія.