Картинки по запросу Дом из сип панелейШвидко зводяться будинки з так званих СІП панелей, прийшли в світ будівельних послуг відносно недавно, але вже сподобалися багатьом, хто планує зведення власного приватного або заміського житла. Якщо ви плануєте купить СИП панели в Хмельницком для будування власного будинку, ви повинні знати, що вони позиціонуються як дешевий і швидкий спосіб спорудження будинків будь-якої складності.

Що являють собою СІП панелі і технологія будівництва будинків з них

СІП панель, або, як ще її частенько називають сендвіч панель, це винахід західних будівельних компаній, що працюють в приватному секторі, з метою зменшити витрати на зведення будинку і прискорити процес його будівництва. Подібна панель являє собою інертний матеріал пінополістирол, або синтетичний пластик, грає роль утеплювача і наповнювача, який укладається між двома листами ОСП.

Монтуються СІП панелі в Тернополі на простий дерев'яний каркас, який в свою чергу спирається на невеликий стрічковий фундамент. У підсумку виходить цілком собі житловий будинок, побудований за новомодною західною технологією.

Переваги будинків з СІП панелей

1. Відносна дешевизна. Чому відносна? А тому що працюють з СІП панелями в основному бригади, які виставляють на свої послуги чималі розцінки, в результаті чого дешевизна самих матеріалів дещо нівелюється вартістю робіт по даній технології. Якщо ви будуватимете самостійно, тоді це дійсно плюс, адже навіть тонкий стрічковий фундамент не з'їсть багато грошей з вашої кишені, а більшого й не потрібно повністю дерев'яного по суті будови.

2. Швидше терміни зведення. Це стовідсоткова позитивна сторона сендвіч панелей, і будинки зводяться з їх використанням дадуть фору будь-яким іншим типам будівель. Пара місяців на зведення повноцінного будинку з покрівлею далеко не межа для професійної бригади.

3. Відмінна теплоізоляція. Ще один неоднозначний плюс, який взимку розкривається з найкращого боку.