На сучасному ринку існує багато пропозицій бухгалтерських послуг на аутсорсі. Проте, щоб бізнес був у безпеці потрібно знайти надійну компанію, яка може запропонувати висококласних фахівців для виконання бухгалтерських робіт.

У Львові однією з найкращих вважається компанія - Менеджмент Консалтинг Груп (MCG). Вона провадить свою діяльність протягом 15 років і на 100% відповідає за якість виконаних робіт.

Перелік послуг

Компанія MCG надає наступні послуги:

  • консультує з відкриття бізнесу, тому ви зможете зрозуміти про всі важливі процеси та вирішити, що потрібно саме вам;

  • реєструє ФОП та компанії. Цей процес займає багато часу, тому краще звернутися до фахівця, який зробить все коректно та надійно;

  • надає юридичні послуги для всіх напрямків бізнесу;

  • здійснює бухгалтерський рекрутинг та аутсорсинг;

  • надає кадрові послуги.

Переваги компанії MCG

Бухгалтерські та юридичні послуги на аутсорсі користуються чималою популярністю на бізнесовому ринку. Адже дуже зручно укласти договір з компанією, яка провадитиме фінансову діяльність вашого бізнесу. Для цього не потрібно брати на роботу штатного працівника, платити за роботу, яка не є обов’язковою щодня та брати на себе інші фінансові витрати (лікарняні, відпускні, податки).

Бухгалтери та юристи на аутсорсі пропонують різні пакети своїх послуг і щомісячно беруть за них оплату. Робота справжніх фахівців не коштує дешево, проте вона дасть відчуття впевненості. Вам не потрібно буде турбуватися, аби звітність подавалась вчасно і працівники не залишились без зарплат.

У компанії MCG працюють лише фахівці з великим досвідом роботи та безліччю цікавих робочих кейсів. Вони вміють знайти підхід до кожного клієнта та будь-якого виду діяльності.

Ціни у Менеджмент Консалтинг Груп

Ціни на послуги в MCG залежать від роботи, яку потрібно виконати: роду діяльності, обсягу та рівня складності. Працівники Менеджмент Консалтинг Груп беруть на себе максимальну відповідальність за проект, виконують роботу вчасно та знаходять час на кожного свого клієнта, коли потрібна додаткова консультація.

Якщо у клієнта виникає бажання знайти штатного бухгалтера, то компанія проконсультує вас або допоможе здійснити відбір шляхом бухгалтерського рекрутингу. Адже бухгалтер – це, чи не найважливіший працівник у кожній компанії.

Довіряйте свою справу лише справжнім фахівцям!