Проект «ProZorro» має на меті передати успіх системи державних закупівель «ProZorro» на продаж державного майна. Мета - гарантувати прозорі, ефективні та справедливі процедури продажу державних активів. Представники суспільства, держави та приватного сектору беруть участь у розробці та застосуванні системи «ProZorro». За допомогою прозорих онлайн - аукціонів активи банків які стали банкротами, якими керується фонд гарантованих вкладів, мають бути продані. Також в цій системі можуть бути здійснені державні закупівлі в одного учасника. Всі продажі майна в неплатоспроможних банках повинні здійснюватись виключно через систему «ProZorro». Незабаром ця система стане обов'язковою для продажу державного майна у всіх районах.

ProZorro – це прозора, чітка електронна система державних закупівель та символ кардинальної реформи державних закупівель в Україні. У грудні 2015 року повна власність та всі права інтелектуальної власності були передані державному підприємству, призначеному Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Україна, як і інші країни, що розвиваються, страждає від неефективності та корупції у сфері державних послуг. Зокрема, неефективність сектору державних закупівель призводить до втрат у кілька мільярдів доларів.

Філософія ProZorro заснована на трьох ключових принципах:

  • Електронна система базується на моделі з відкритим кодом. На відміну від одиночних, багатоплатформних систем, гібридна модель ProZorro дозволяє співпрацювати між центральною базою даних і нескінченною кількістю комерційних ринків, що пропонують повний доступ. Ця гібридна модель дозволяє ефективно передавати інформацію з центральних баз даних на ринки, відповідальні за залучення та обслуговування клієнтів. Ринки конкурують між собою, що мотивує їх надавати найкращу послугу для залучення як замовників, так і постачальників.
  • «Усі бачать все» - це офіційний девіз ProZorro. Після завершення тендерної процедури розкриваються абсолютно всі дані, включаючи перелік усіх учасників, їх пропозиції, рішення тендерного комітету та всі кваліфікаційні документи. Ця інформація стає доступною для громадськості модулем онлайн - аналізу ProZorro.
  • Золотий трикутник партнерства - унікальна форма співпраці бізнесу, держави та громадянського суспільства, де функції розподіляються між різними зацікавленими сторонами для забезпечення незалежності та взаємного контролю. Це партнерство має на меті сприяти змінам, зберігаючи високий ступінь довіри між зацікавленими сторонами протягом усієї реформи.