Сучасні підприємці змушені працювати в умовах високої конкуренції. Кожен прагне зробити свої магазини максимально комфортними для покупців. Для того, щоб клієнти могли легко упакувати і забрати з собою придбаний товар, в Україні успішно застосовуються пакети типу "майка". Цю специфічну назву ці кульки отримали завдяки характерній будові ручок.

Такі пакети є досить затребуваними серед сучасних покупців і активно використовуються різними магазинами. Пакети майка з'явилися завдяки сучасним інноваційним технологіям. Вони виготовляються з первинного поліетилену, для того, щоб ці пакувальні вироби могли контактувати з харчовими продуктами.

Переваги пакетів «майка»

За допомогою пакетів майка легко переносити покупки в руках. Як правило, вони можуть витримати вагу до 20 кілограм. Пакети-майки можна використовувати неодноразово для транспортування різної продукції. Це може бути технічне обладнання, медикаменти, харчові продукти та інше. Найпопулярнішими є пакети, виконані з первинної сировини, вони є безпечними для оточуючих. 

Пакети майка практично не деформуються і не розтягуються, що дозволяє їх використовувати багаторазово. Вони є найбільш практичними і економічними з усіх пакетів з ручками, причому при своїх перевагах ці кульки мають відносно низьку вартість. Інші важливі переваги пакетів типу "майка" полягають в наступному:

покупець безпечно і зручно їх використовує;

ідеально підходять для транспортування та пакування різних товарів;

пакети мають довгий термін експлуатації;

мають надійну і безпечну конструкцію;

стійкі до стирання;

захищають від вологи та бруду;

здатні витримувати значну вагу.

Пакети майка з логотипом

Багато торгових підприємств віддають перевагу пакетам з друком фірмових логотипів, пропонуючи їх своїм покупцям. Таким чином, підприємці можуть легко розмістити на пакетах контактну інформацію про магазини і залучити більшу кількість покупців. При цьому витрати на виробництво таких пакетів, будуть мінімальними. 

Пакети майка із логотипом презентабельні, але завдяки своїй дешевизні ідеально підходять в якості доступних кульків для покупок, що використовуються на торгових точках. Зазвичай, для виготовлення пакетів майка з логотипом використовують плівку з поліетилену низького тиску білого кольору. Можливе виробництво пакетів майка як стандартних, так і нестандартних розмірів. 

За наступним посиланням у вас є можливість замовити пакети з логотипом за дуже демократичними і цілком прийнятними цінами, а також різноманітних розмірів в залежності від того, що необхідно.

Мінімальне замовлення на виробництво пакетів майка з логотипом зазвичай становить 5000 штук незалежно від розміру і товщини пакувальних виробів. Пакети майка з логотипом це не той рекламний носій, на якому є сенс друкувати повнокольорове зображення, зазвичай використовується 1 або 2 кольори на білій плівці з однієї або двох сторін. 

До числа популярних виробничих фірм, у яких максимально вигідно замовляти пакети майка та інші поліетиленові кульки, відноситься компанія «УкрПак», яка обслуговує безліч вітчизняних споживачів. На сайті https://www.ukrpak.com ви знайдете безліч корисної інформації, щоб вибрати для себе найбільш доцільний варіант поліетиленових пакетів для ваших покупців.