Полікарбонат широко використовується в якості елемента в будівельних конструкціях (скління, покрівельні проходи, переходи, заповнення вікон і дверей, мансардні вікна). Для тих, хто зацікавлений в покупці, компанія «Стеклопласт» в Тернополі пропонує великий вибір стільникового полікарбонату від відомих світових виробників. Ознайомтеся з каталогом і скористайтеся вигідним акційною пропозицією, ціна на полікарбонат знижена і діє для м. Тернопіль та Тернопільськой області.

Види полікарбонату:

1.      Сотовий полікарбонат IZOPOL, EKOPOL (Румунія);

2.      Полікарбонат ТМ OSCAR (Чехія);

3.      Полікарбонат LEXAN (Австрія); BORREX (Італія-Росія)

4.      Монолітний полікарбонат SOTON (Україна)

5.      Профільованій монолітний полікарбонат BORREX (Італія-Росія)

Особливості та переваги полікарбонату:

  • Основною перевагою камерного полікарбонату є його мала вага і підвищені теплові властивості. У той же час це рішення, яке зберігає всі переваги інших матеріалів цього виду. Його конструкція спирається як мінімум на дві площини, розташовані паралельно, в яких рівномірно розподілені спеціальні стінки, створюючи повітряні камери. Завдяки своїй значній гнучкості, він прекрасно працює в якості альтернативи небезпечним і важким видам армованого скла.
  • Стільникові панелі з полікарбонату оснащені модульними замками, завдяки яким окремі панелі з'єднуються без використання спеціальних сполучних профілів. Проста збірка панелей означає, що вони використовуються в дуже широкому діапазоні, наприклад, для освітлення великих об'єктів.
  • Найбільш важливими властивостями твердого полікарбонату є його висока стійкість до механічних пошкоджень і простота механічної обробки, різання і свердління. Виняткова стійкість до механічних пошкоджень (в порівнянні зі стандартним склом полікарбонат приблизно в 300 разів більш стійкий до ударів).
  • Його також відрізняє відмінна светопропускная здатність, тому листи часто використовують як акустичнi екрани, естетичне покриття для дахів.

Компанія «Стеклопласт» в Тернополі працює дистанційно і пропонує вигідні умови, включаючи: доступні ціни для м Тернопіль, які дійснi станом на 1.04.2020 р., з доставкою по графіку. Скористайтеся пропозиціями і оформляйте замовлення вже сьогодні!