Xiaomi ― це чинний лідер у сфері новітніх технологій. Зараз не знайдеш магазин, де відсутній продукт цієї компанії. Та й серед людей бренд відомий. Хтось обожнює Xiaomi, а хтось відхрещується, та віддає перевагу звичним Samsung та Apple. Це вже вибір кожного, проте заперечувати значущість бренду неможливо.

Історія Xiaomi почалась в далекому 2010, коли засновник компанії Лей Цзюнь та ще сім його партнерів вирішили створити операційну систему, яка зможе задовольнити всі забаганки прискіпливих покупців.

Хто створив MIUI та як?

Лей Цзюнь, наразі, є генеральним директором компанії Xiaomi, проте його шлях почався з уміння програмування та ідеї. На той час вже понад рік на ринку існувала перша версія операційної системи Android. Звісно вона була недосконала. І поки розроблювачі виправляли помилки, Лей Цзюнь та сім його партнерів вирішили зробити власну операційну систему. На той час у Китаї сервіси Google не працювали, тому засновники компанії швидко знайшли джерело фінансування для проекту.

Перша версія операційної системи MIUI вийшла без фірмового телефону компанії. Система встановлювалася на сторонніх пристроях. Компанія Xiaomi була заснована 6 квітня 2010 року, а вже через кілька місяців програмісти презентували свою роботу. Через 1,5 року на ринок надійшов перший телефон компанії. Ця та кожна наступна модель компанії займала високі позиції в рейтингу смартфонів.

Що випускає компанія, окрім телефонів?

На початку був лише mi1. Найперший телефон компанії, звісно з допрацюваною операційною системою. Важливою особливістю гаджета був ідеальний баланс між ціною, якістю та наповненням.

Зараз, через десять років з першого запуску, смартфони кардинально відрізняються від першої моделі. Вже є mi10, який вражає своїми характеристиками та можливостями.

Xiaomi почали свою працю з операційної системи та телефонів, проте на цьому вони не зупинилися, що логічно. Якщо є можливості, бажання та натхнення, то потрібно діяти.

Майже відразу почався випуск планшетів та ноутбуків, а у 2013 році бренд потішив своїх прихильників ЗD-телевізором.

Зараз майже всі знають про Смарт годинники від Xiaomi. Цей розумний пристрій може синхронізуватися зі смартфоном, вимірювати пульс, контролювати та оцінювати якість сну і багато іншого.

Компанія випускає камери для різних цілей (відеореєстратори, аналоги GoPro), навушники, колонки, електричні зубні щітки, приліжкові лампи, датчики відкриття дверей, настільні лампи, електробритви, кавоварки, датчики диму і багато іншого.

Xiaomi намагається захопити якомога більшу частину ринку, яка стосуються технологій та людського комфорту. Операційна система MIUI стала популярною всього за декілька років, і тепер бренд відомий всім країнам у світі. Засновники компанії бажали стати передовиками на ринку і їм це вдалось. Виробники вміло балансують між якістю товару та доступною ціною, що ще більше приваблює покупців.