рідкі шпалери

Хоча класичні шпалери вже не так популярні, як були колись, але вони як і раніше затребувані, особливо при обробці стін в житлових кімнатах. Класичні шпалери складні в застосуванні, і коли прийде час чергового ремонту, їх буде важко видалити. Рідкі шпалери набагато легше наносяться, крім того, вони підходять для алергіків.

Особливості рідких обоїв

Як уже згадувалося, рідкі шпалери особливо підходять для алергіків і людей, які страждають на астму та респіраторними захворюваннями. Рідкі шпалери антистатичні і анти алергенні завдяки своєму складу з натуральних матеріалів. Вони не містять хімічних речовин, розріджувачів, барвників або інших компонентів, які подразнюють шкіру і дихальні шляхи. Завдяки складу рідкі шпалери екологічні і безпечні для навколишнього середовища. Радимо звернути Вашу увагу на рідкі обої Стиль https://stil.com.ua/ua, якість яких не залишає сумнівів. Покриття має високу стійкість кольору і термін служби до 20 років, що набагато більше, ніж у класичній фарби.

На відміну від звичайних, рідкі шпалери є безшовними, гнучкими, не тріскаються і легко ремонтуються. Великою перевагою є те, що вони регулюють вологість повітря в приміщенні. Це повітропроникний матеріал, поверхня стіни може вмістити значну кількість вологості, які в разі сухого повітря виділяються назад в навколишнє середовище.

Оскільки шпалери виготовляються з целюлози, бавовни і шовку, які є основою для виготовлення ізоляційних матеріалів, то шпалери набувають ще й теплоізоляційні властивості. Покриття товщиною близько 1 -2 мм створить теплоізоляційний шар, який має набагато меншу теплопровідність, ніж, наприклад, цегляна кладка, керамічна плитка або гіпсокартон. Це сприяє більш швидкому нагріванню приміщення. Суміш бавовни, целюлози і шовку також створює хорошу акустичну ізоляцію. Завдяки застосуванню рідких шпалер приміщення набуває хороші акустичні властивості. Таким чином, рідкі шпалери можна використовувати спеціально для музичних або репетиційних приміщень.

Ще одна позитивна особливість рідких шпалер, особливо для тих, у кого мало досвіду в ремонті. Завдяки міцності шару, рідкі шпалери можна наносити навіть на нерівну і злегка потріскану поверхню. Рідкі шпалери покривають все. Але будьте уважні! Якщо на стіні є великі тріщини або штукатурка місцями обсипалася, то це необхідно усунути заздалегідь.

Останньою перевагою рідких шпалер є їх нанесення. Обробити кімнату таким покриттям легше, ніж класичними. Рідкі обої також дуже легко ремонтуються. Якщо ви думаєте, що для ремонту вам знадобиться набір інструментів, ви помиляєтеся. Пластикового шпателя і води буде достатньо для усунення дірок, вм'ятин і т. д.

рідкі обої

Підбір кольору і структури

Рідкі шпалери можна використовувати практично де завгодно, крім як в місцях, де стіна стикається з водою. Вода руйнує структуру рідких шпалер, і вони можуть згодом почати осідати або іншим чином псуватися.

Ви можете вибирати з безлічі різних малюнків і квітів, які можна скомбінувати з іншими поверхнями, фарбами, деревом, каменем і т. д.

Колір і структура рідких шпалер повинні відповідати призначенню приміщення і разом з меблями, освітленням і декором повинні створювати гарний естетичне враження. Оскільки видалити рідкі шпалери не так просто, як перефарбувати кімнату, рекомендується проконсультуватися з експертом по вибору кольору і текстури, щоб підібрати найкращий варіант.

Підготовка стіни і матеріалу під рідкі обої

Поверхня, на яку наносяться рідкі шпалери, повинна бути сухою і чистою, на ній не повинно бути крихких частинок, що обсипається шпаклівки і т. Д. Якщо в штукатурці є тріщини шириною більше 3 мм, їх необхідно закрити відповідним гнучким герметиком.

Потім поверхню стіни щонайменше двічі обробляють проникаючої фарбою, в яку рекомендується вмішати дрібний пісок, щоб створити більш адгезивную поверхню.

Після закінчення не менше 24 годин можна переходити до нанесення рідких шпалер. Перед цим необхідно приготувати суміш. Підготовка проста. Вміст упаковки висипають в ємність і заливають теплою водою в пропорції, зазначеної на етикетці продукту. Після ретельного перемішування суміші, підготовлений матеріал залишають настоюватися протягом однієї години, але краще залишити на дві години і знову перемішують перед нанесенням.

Нанесення рідких обоїв

Рідкі шпалери наносять аналогічно штукатурці, більш детально за посиланням https://stil.com.ua/ua/nanesenie-zhidkih-oboev. Для цього вам знадобиться пластиковий шпатель, який можна знайти на будь-якому господарському магазині. Суміш наноситься на підготовлену поверхню під кутом близько 5 °. Під час нанесення не можна здійснювати кругові рухи. Матеріал наноситься повільним розтягуванням на поверхню, а потім шпатель акуратно відривається паралельно поверхні. Після нанесення, рідким шпалерам потрібно дати час висохнути. Відчиніть настіж вікно в кімнаті, створіть протяг або штучно забезпечте циркуляцію повітря, щоб вся волога випарувалася. Рідкі шпалери можуть містити велику кількість води, яка повинна бути видалена з приміщення, щоб не завдати шкоди. При високій вологості природний матеріал може розкладатися або провокувати цвіль.

Ремонт пошкоджених ділянок

Усунути ямки, подряпини і вм'ятини на рідких шпалерах не складно. Просто просочіть потрібну ділянку розпилювачем, почекайте 30 - 50 хвилин, щоб матеріал розм'як, а потім відремонтуйте його за допомогою пластикового шпателя. Ви можете використовувати оригінальний матеріал або використовуйте новий. В цьому випадку ви ризикуєте тим, що відремонтоване місце буде видно через інших колірних відтінків.

Незалежно від того, чи є ви досвідченим штукатуром або просто вмілим майстром, ви, безумовно, впораєтеся з нанесенням рідких шпалер. Але якщо ви не відчуваєте впевненості в своїх силах, краще найняти бригаду, яка займається подібним видом ремонту.

нанесення рідких шпалер