Що таке хрещення дитини?

Хрестини дитини – це перше та найважливіше Таїнство входження до Церкви. Означає нове народження для життя у Божому Царстві. В Хрещенні будуть прощені cкоєні гріхи, а дитина, яка хреститься буде навчатися жити за заповідями.

Хресника занурюють 3 рази у воду (во ім’я Отця, і Сина і Святого Духа).

Хрещення є обов'язковою часткою християнства

Церемонія Хрещення - один з найвизначніших моментів раннього життя крихітки. І тому малюку потрібен відповідний одяг для такого великого дня. Ви довго плекатимете ці миті, тому необхідно обрати найякісніше вбрання для хрещення.

Якщо ви ще не впевнені, який одяг для хрещення дівчинки або хлопчика вибрати, непереймайтесь. Ми підготували цю статтю щоб допомогти зорієнтуватись з виглядом правильного набору для хрещення дитини. Ви також дізнаєтесь, які аксесуари та елементи для хрещення потрібно купити для повного комплекту.

Найякісніший одяг для хрестин можна замовити на https://www.mybuy24.net/ua/catalog/komlekty-dlya-kreshcheniya/. Ви зможете підібрати наряд як для хлопчика, так і для дівчинки, а консультанти запропонують найліпші рішення.

Костюми на хрестини для дівчинки та хлопчика

Вбрання зазвичай вибирають білого кольору, але залежно від церковних вимог це можуть бути й інші світлі кольори, такі як молочний, айворі.

Класичний одяг для церемонії складається з білого костюма для хрещення з тканин, таких як бавовна, органза, льон, шовк, або атлас.

Набори для хрещення хлопчика можуть включати:

  • Сорочка

  • Штанці

  • Шапочка

  • Пінеточки.

Комплект для хрещення може бути призначений і для інших святкових подій, оформлений в національних мотивах. Костюм виготовляють з тканини рібана (бавовна). Для дівчинки, спідничка з м'якого фатину. Комплект набору для хрещення складається з:

  • Сукні

  • Штанців

  • Пінеток

  • Шапочки.

Може бути прикрашений дизайнерською вишивкою.

Існують варіанти вишитого в національних мотивах одягу для хрещення немовлят, яке виглядає дуже стильно.

Традиційний колір одягу - білий символізує чистоту і те, що дитина не грішна. Одяг не обов'язково повинен бути повністю білим. Кілька барвистих елементів є прийнятним, якщо колір є світлим. Зазвичай батьки вибирають рожеві або голові акценти.

Маленька дівчинка повинна мати чарівне та особливе плаття для визначної церемонії Хрещення. Ви можете обирати між багатьма видами та тканинами.

Якщо ви хочете додати унікальності, вишитий візерунок - це те, що вам слід шукати. Для персоналізованих аксесуарів для хрещення виберіть можливість вишивки на замовлення, щоб ви могли прикрасити ініціалами чи датою народження.

Для маленького хлопчика, ви, мабуть, вже вибирали чи обговорювали з іншими мамами правильний одяг для церемонії хрещення. Є велика кількість чудових комбінезонів на вибір. Може бути призначений для виписки з пологового будинку або святкових подій. Костюм часто виготовляють з тканини інтерлок. Комплектом передбачаються пінетки та шапочка. Костюм прикрашають мережкою та дизайнерською вишивкою.

Аксесуари церемонії Хрещення

Для церемонії малюка вам потрібно добре підготуватися заздалегідь і купити належний комплект разом з іншими аксесуарами, такими як шапочка, крижма, а також пара зручних пінеточок.

Крижма на хрестини вкрай важливий атрибут таїнства. Це світла тканина, в яку загортають малюка після купелі.

Вам не потрібно витрачати велику суму на всі ці речі, але вкладати гроші в якість - це вірне рішення, якщо ви хочете зберігати речі як родинну спадщину та реліквію протягом багатьох років.

Якщо вам потрібна додаткова консультація по вибору одяг для хрещення чи крижми, працівники інтернет магазину mybuy 24 охоче допоможуть вам.