Правильно підібрані двері здатні стати гідною прикрасою домашньої або офісної обстановки, гармонійно розділити простір на зони, забезпечити хорошу світло- і звукоізоляцію. Також двері і виконують захисну функцію: попереджають несанкціонований доступ у приміщення, на вході в які вони встановлені.

Більшість експертів рекомендує купувати вхідні та двері міжкімнатні від виробника http://dveribelorussii.com.ua/ua/catalog/interior/, оскільки в цьому випадку є гарантії якості, приємні ціни і гідне сервісне обслуговування. Щоб покупка не стала неприємним сюрпризом, важливо перед походом в магазин вивчити основні правила вибору дверей.

Важливо уважно вивчити зовнішній вигляд двері, детально дізнатися про експлуатаційні характеристики: вагу, ступені шумоізоляції, матеріал виготовлення, товщину полотна, комплектацію. Другий важливий момент – надання гарантії. Двері – недешеве придбання, тому важливо бути впевненим у їх міцності та довговічності. Дешеві покупки без надання гарантії можуть незабаром обернутися низкою неприємностей і необхідністю нових великих витрат.

Третій момент, на який необхідно звернути увагу при покупці, це якість фурнітури. Найкраще віддавати перевагу дверним полотнам з фірмовою фурнітурою в комплекті. В цьому випадку якість гарантує сам виробник, а не стороння фірма-постачальник.

Четверте правило передбачає грамотний вибір дверного полотна в залежності від потреб. Всі дверні блоки можна поділити на дві великі групи: призначені для захисту і для зонування простору. До першої групи відносяться вхідні двері, а до другої – міжкімнатні. Кожна група має свої особливості, які слід вивчити детальніше.

Вхідні двері – це перше, що бачать гості будинку. Тому вони повинні бути не тільки надійними, але і красивими. Сучасні вхідні двері виготовляються зі скла, пластику, дерева та металу. Скло і пластик – вибір комерційних об'єктів, де існують додаткові методи захисту, наприклад, пости охорони. Для квартир і приватних будинків кращим вибором є недорогі дерев'яні і металеві дверні полотна.

Дерев'яні двері – це надійні конструкції, що поєднують міцну металеву основу і обшивку з природного матеріалу. У чистому вигляді дерев'яні полотна зустрічаються рідко, для підвищення захисних властивостей основа завжди робиться з металу, дерево лише виконує декоративну функцію.

Вхідні металеві двері – це еталон надійності і довговічності. Практично всі металеві полотна є протиударними, теплоізоляційними і в деяких випадках протипожежними. При виборі вхідних дверей важливо звернути увагу на форму, ступінь стійкості до злому, дизайн.