Останнім часом досить поширеними стали захворювання нирок і сечовидільних шляхів. Раніше на таку недугу в більшості хворіли жінки, що пояснюється їх фізіологічними особливостями. Але тепер не рідкими є випадки, коли на ці хвороби страждають діти і чоловіки.

Причини виникнення хвороби нирок і сечовивідних шляхів

До причин, що викликають хвороби сечовидільної системи і нирок, відносять:

 • неправильне харчування

 • порушення питного режиму води

 • сильне переохолодження

 • вживання алкоголю або медичних препаратів

 • швидке зниження ваги

 • хронічна втома і зниження імунітету

 • порушення роботи органів травлення

Зростає кількість хворих зі спадковими та генетичними ураженнями нирок.

Поява в організмі інфекції веде до посилення роботи нирок. Вони переробляють і виводять з організму продукти життєдіяльності хвороботворних мікроорганізмів. З часом нирки можуть перестати справлятися. Слід зазначити, що не так багато є методів лікування захворювань сечовивідної системи і нирок, що могли б швидко повернути їх до початкового стану. Серед них лікування нирок в санаторіях Трускавця

Лікування каменів в нирках і сечокам’яної хвороби в Трускавці

Важливо при виникненні відчуття болю у попереку та проблемах з сечовипусканням невідкладно звернутись до нефролога чи уролога. Більшість робить так лише в випадку сильних і різких болів. Болі, зазвичай, є показом наявності одного з серйозних захворювань: камені в нирках (сечовому міхурі), нефроптоз (опущення нирки), пієлонефрит (запалення нирки), хронічна ниркова недостатність, пухлини та інші.

Лікувати нирки і сечокам’яну хворобу в санаторіях Трускавця можна природними методами. Найбільш дієвим є використання мінеральних вод Трускавця – бальнеологічної зони, де поєднались клімат та багаті на мінеральна вода «Нафтуся». Санаторії і готельні комплекси курорту з медичними центрами дають можливість тисячам людей щороку відпочити тут і отримати кваліфіковану медичну допомогу в лікуванні сечовивідної системи, нирок та інших захворювань.

Санаторії Трускавця для лікування нирок застосовують комплекс процедур, куди входять різні види терапії.

Літотрипсія – передовий метод лікування нирок

Найбільше санаторного лікування потребують люди, які відновлюються після видалення каменів з нирок оперативним шляхом або за допомогою дистанційної літотрипсії. Це найрезультативніша методика, яка допомагає майже 85% пацієнтів з сечокам’яною хворобою. Апарат дає змогу провести дуже точну діагностику органів та без оперативного втручання роздробити камені в сечовому міхурі, сечоводі чи нирках. Літотриптор є на озброєнні трускавецького центру «Мед-Палас» та Військовому санаторії. Хворі можуть провести літотрипсію безпосередньо на курорті за доступною ціною.

Вживання «Нафтусі» та бальнеологічні процедури в санаторіях:

 • допоможуть пришвидшити одужання

 • зменшать потребу вживання сечогінних препаратів для виведення каменів і піску

 • покращать перебіг обмінних процесів в нирках

 • підвищать стійкість організму

 • сприятимуть відновленню роботи сечовивідних шляхів

Важливе місце в лікуванні займають спеціально розроблені дієти та лікувальні прогулянки, які є однією з умов одужання.

«Нафтуся» – природна, унікальна за своїми хімічними складниками, мінеральна вода, яку можна вживати лише на курорті. Вона є головними ліками для хворих з інфікованим і асептичним камінням в нирках, коли оперативне втручання неможливе. Вона має сечогінну, знеболюючу і антисептичну дії, попереджає розвиток нових утворень в нирках і сечоводах, а також лікує запалення нирок.

Остерігайтеся безконтрольного прийому мінеральної води! Відпочиваючи в приватному секторі Трускавця, не заощаджуйте на собі. Отримайте консультацію лікаря та призначення кількості і частоті прийому «Нафтусі». Новачки можуть відчути погіршення самопочуття: різі при сечовипусканні, важкість внизу спини, лихоманку. Не бійтеся, така дія води. Але краще звернутись до лікаря за порадою.

Кожен планує свій відпочинок залежно від фінансових можливостей. Більше користі від оздоровлення буде все ж в санаторному закладі, особливо, коли є медичні покази для лікування.

Можна купити путівку в санаторій Трускавця бюджетну. Є на курорті дорогі готелі і СПА-комплекси для відпочинку Ріксос-Прикарпаття, Міротель. Є доступні по ціні санаторії з сильною медичною базою як Перлина Прикарпаття, Шахтар, курортні готелі Світязь, Лісова Пісня, Гермес, Алькор.

Приїжджайте, лікуйтеся, відпочивайте! Головне, не легковажте своїм здоров’ям!