Купівля матрацу — більш відповідальний процес, ніж здається на перший погляд. Мало орієнтуватися на розмір ліжка і ціну виробу. Важливо переконатися, що матрац здатний забезпечити правильне положення тіла під час сну і «розвантажити» хребет. До того ж хочеться, щоб він прослужив якомога довше.

Де шукати хороший матрац

Краще робити покупки в спеціалізованих магазинах. Необов'язково обмежуватися асортиментом торгових точок свого міста. Замовити матрац з доставкою пропонує інтернет-магазин Твій Матрас. Тут представлений великий асортимент спальних речей та ліжок. Менеджери допоможуть підібрати оптимальний матрац з урахуванням ваших індивідуальних потреб і фінансових можливостей.

Що враховувати при виборі матраца

Бажано купувати вироби з ортопедичним ефектом. У цю категорію відносяться матраци наступних видів:

  • з незалежним пружинним блоком;
  • з ортопедичними наповнювачами: латекс, пінополіуретан, всі типи штучної піни, морські водорості; кокосова койра.

Причин вибрати ортопедичний матрац кілька:

  • Профілактика проблем опорно-рухової системи. Вироби забезпечують правильне положення тіла і розвантажують хребет.
  • Відсутність болю в м'язах, затерплих кінцівок вранці. Забезпечується завдяки рівномірному розподілу навантаження.
  • Зручність. Правильно підібравши ортопедичний матрац і звикнувши до нього, ви забезпечите собі комфортний сон.
  • Довговічність. Виробники ортопедичних матраців використовують якісні матеріали. У випадку з незалежним блоком всі пружини знаходяться в окремих чохлах і не труться одна об одну, що уповільнює знос.

Звичайні матраци («Боннель», з поролоном) обходяться дешевше ортопедичних. Найчастіше їх купують в якості запасного або гостьового спального місця.

Важливо вміти правильно підібрати жорсткість. Краще це робити спільно з ортопедом і консультантом магазину «Твій Матрац». У цьому випадку вдасться врахувати всі нюанси.

Типи матраців:

  • М'які. Призначені для людей у ​​віці, з недостатньою вагою або болями в поперековому відділі хребта. Оптимальна поза сну — на боці.
  • Середньої жорсткості. Варіант для здорових людей підліткового, молодого або середнього віку. Оптимальна поза сну: на спині.
  • Жорсткі. Підходять дітям (сприяють нормальному розвитку постави). Хороший варіант для людей з надмірною вагою. Можуть стати в нагоді в разі болю в шийному відділі, на період реабілітації. Рекомендовані при сні на боці.

Корисно враховувати виробника. Позитивні відгуки отримують матраци фірм MatroLuxe, Adormo, Come-For, BRN, Bonato, Andersen, Neoflex.