Відпочити повноцінно зі зручними апартаментами, басейном, особистим виходом до пляжу, безлімітними коктейлями звісно добре, але нерідко доводиться віддати за такий відпочинок чималеньку суму грошей. Тут на допомогу приходять так звані гарячі путівки за різними напрямками, пропонована знижка яких залежать від сезону, місця призначення, умов перебування. Нерідко недобросовісні туроператори видають під виглядом гарячих турів недорогі варіанти в 3* готелі. Тому поговоримо як працюють безпосередньо гарячі путівки та де їх шукати.

Вигідна пропозиція

Туроператори заздалегідь закуповують туристичні поїздки, бо спрогнозувати попит досить важко, є ризик, що не всі путівки будуть викуплені вчасно. Непроданий навіть по собівартості тур це значні втрати для власника бізнесу, тому за 2-4 дні до вильоту ціна на тури, що залишилися не викупленими, стрімко падає. Знижка може перевищувати 35% від початкової вартості. Кожен охочий може знайти гарячі путівки на Otpusk та скористатися вигідною пропозицією. Проте варто пам’ятати:

  • краще їхати за гарячою путівкою удвох, навіть якщо готель не буде ідеальним, дорослі все одно знайдуть чим себе розважити, а ось з дітьми варто шукати лише найкращі варіанти розміщення;
  • варто орієнтуватися на сезони низького попиту, оскільки в високий сезон проблем з продажем путівок не має і гарячі пропозиції не більше ніж вдалий маркетинговий хід;
  • варто закладати мінімум два вільних тижні на пошуки, впродовж яких ви зможете зібрати валізи і полетіти на 7 денний відпочинок закордон;
  • оплачені за путівку кошти не можна відшкодувати, такі тури не підлягають поверненню.

Всі ці нюансі ніщо порівняно з духом авантюризму та дійсно вигідною можливістю відпочити зі знижкою до 60%. Туроператори деколи навіть продають тури дешевше собівартості, аби відбити загальні витрати. Назустріч ідуть і готелі, котрим не вистачає клієнтів. Тому на початку або в кінці сезону можна зустріти спеціальні пропозиції, наприклад, включені в вартість процедури СПА, масажу, таласотерапії, проживання дітей до певного віку безкоштовно. Такий відпочинок буде не тільки економічно вигідним, але й повноцінним.

Куди і коли поїхати на відпочинок

Простіше шукати гарячі путівки в країни з безвізовим доступом або спрощеними умовами перетину кордону, коли віза проставляється по прибуттю. Найбільша ймовірність знайти цікаву пропозицію з’являється в міжсезоння. В Об’єднані Арабські Емірати гарячі пропозиції продають з середини вересня, тобто на початку сезону. Єгипет приваблює туристів вигідними цінами в травні, оскільки через ризик виникнення піщаних бурь попит на тури дещо зменшується. Влітку можна дешево відпочити в Таїланді. Переліт в цю країну довгий та дорогий, тому бажаючих зекономити не лякає навіть сезон дощів. До того ж вони тут короткочасні, хоч і значні.

А ось на Новий Рік та травневі свята знайти такі пропозиції нереально, адже багато людей хоче провести свята та вихідні десь за кордоном. Доцільніше користуватися раннім бронюванням на свята, не менш ніж за два місяці до запропонованої дати вильоту. Таким чином можна зафіксувати поточну вартість туру та не переплатити під час ажіотажу. Бажано слідкувати за середньою вартістю перебування в готелі, котрий вам пропонують, так можна буде зрозуміти чи не намагаються вас обдурити та продати путівку в недорогий готель без належних умов.

Гарячі путівки – це самі доступні, цікаві та яскраві пропозиції, які навряд чи б вдалося зібрати самому. Довіряйте перевіреним туроператорам, котрі несуть відповідальність за свої послуги та не являються агентствами одноденками. Відгуки туристів, котрі встигли скористатися перевіреними гарячими турами, надихають, тож спробуйте такий насичений та авантюрний відпочинок самі.