Якщо нам потрібно косити траву на великій площі, яка перевищує 2000 м2, варто вибрати садовий трактор: найефективніший з усіх доступних на ринку пристроїв для скошування. Самохідні мототрактори забезпечують простоту використання, зручність і задоволення від скошування і, перш за все, високу ефективність і, отже, більш короткий час роботи.

При виборі трактора для скошування трави враховуйте, як умови ділянки газону (нерівності, нахил), так і його площа, і потужність пристрою.

Тип поверхні для косіння

Вибір садового трактора також обумовлений типом поверхні, яку ви збираєтеся косити. Орієнтуйтеся в першу чергу на розмір площі вашого газону, а також на його форму, а також на рослинах і елементах садової архітектури.

  • Деякі Садові трактори пристосовані для газонів середньої площі (2000-10000 м2). Вони мають меншу потужність двигуна, меншу ширину скошування і не пропонують можливості використання додаткового обладнання. Вони малі і легкі, а тому зручні і простіше при маневруванні, дешевше і економічніше.
  • Потужні мототрактори, призначені для садів з більш великою площею (більше 10000 м2), мають більш потужний двигун, велику ширину скошування і колеса більшого діаметру. Вони дозволяють значно швидше скошувати великі площі. Вони також мають більш важкий і міцний корпус. Також є можливість підключення допоміжного обладнання для обробки грунту.

На ринку також є газонокосарки спеціального призначення для складних поверхонь. Вони мають коротший радіус повороту і, отже, краще справляються з перешкодами, такими як дерева або чагарники. Однак здатність долати перепади висот залежить більше від потужності їх двигуна і навантажень трактора.

Потужність і тип двигуна

Ефективна робота мототрактора залежить від його потужності і типу двигуна. Чим більше потужність, тим ефективніше і швидше робота пристрою. Однак при виборі кількості кінських сил слід враховувати тип газону і розмір його площі. При виборі мототрактора слід скористатися рекомендаціями експертів. Так ви зможете уникнути помилок.

Потужність двигуна, що вимірюється в кінських силах (К.С.), має велике значення для роботи обладнання, призначеного для догляду за газоном або прибирання снігу, особливо з додатковим обладнанням. Крім того, в разі скошування двигуни з більшою потужністю роблять це швидше, А трактор більш плавно піднімається на невеликі пагорби та інші нерівності місцевості.