Ви щойно інвестували в розробку сайту і сподівалися, що бізнес буде розширюватися. У вашого конкурента є веб-сайт, і він приносить йому прибутки, але ви не бачите результатів від свого ресурсу. Чому?

Як правило, у власників бізнесу складається враження, що весь їх цільовий ринок збирається перейти на їх сайт одразу після запуску. Цього не станеться.

В мережі налічується сотні мільйонів веб-сайтів, і власники бізнесу повинні розуміти, що новий сайт наразі має нульовий рейтинг. Його важко знайти серед інших, хіба що за його доменною адресою. Без сумніву, сайт може в рази збільшити число продажів. Однак для цього потрібні час та фінансові вкладення.

Світ не дізнається чарівним способом вашу веб-адресу, і люди не відвідуватимуть ваш онлайн-магазин, якщо ви не повідомите їм про це. Без правильно спланованої стратегії просування ваш сайт, безумовно, залишиться загубленим. Детально про це читайте тут.

Як ви допомагаєте потенційним клієнтам знайти ваш сайт? Ось кілька запитань:

Ваш веб-сайт цікавий?

Це перше, на що ми звертаємо увагу, допомагаючи клієнтам генерувати трафік. Що пропонуєте відвідувачам? Наскільки це унікально для Інтернету? Чи відрізняється від того, що подають конкуренти? Це залучає відвідувача? Як надовго клієнт затримується на вашому сайті?

Чим цікавіший ваш сайт, тим більша ймовірність того, що відвідувач зрозуміє ваш бізнес, витратить час на відвідування різних сторінок вашого ресурсу та поділиться ним зі своїми друзями та іншими користувачами мережі. Дуже важливо розробити унікальний контент і надати відвідувачам інформацію, яку вони можуть не знайти ніде в Інтернеті.

Чи зручно орієнтуватися на вашому веб-сайті?

Ще одним дуже важливим аспектом є те, що користувач може легко переходити по вашому сайту. Сплануйте, звідки відвідувач почне перегляд. Куди ви хочете, щоб він пішов, що побачив, і як вийшов. Більшість власників хочуть, щоб клієнт покинув сайт після того, як був встановлений якийсь контакт. Чи заохочуєте ви до такої взаємодії?

Чи є на вашому веб-сайті перешкоди для пошукової системи?

Більшість трафіку вашого сайту надходитиме з пошукових систем. Пошукові системи переглядають вміст сторінок та класифікують їх. Потім пошукові системи представлять ресурс у результатах пошукової видачі, якщо вважають, що він точно відповідає ключовому слову, за яким користувач шукав. Чи є щось на вашому ресурсі, що заважає пошуковим системам отримати правильний доступ та індексувати ваш веб-сайт?

Ви рекламували свій сайт?

Отож ваш веб-сайт цікавий та зручний для пошукових систем. Тепер настав час «відкрити штори» і повідомити світові про ваш сайт. Існує багато речей, які ви можете зробити для просування сайту, включаючи SEO, контекстну рекламу з оплатою за клік, масовий маркетинг по електронній пошті, маркетинг у соціальних мережах та ін. Це всі популярні та перевірені методи генерування трафіку.

Богдан Притуляк, веб студія «PBB design»