Бруківка являється міцним, надійним та естетично привабливим матеріалом, що має давню історію. Спочатку сировиною для виготовлення елементів покриття була деревина твердих порід. Така бруківка була дорогою, але служила доволі довго. Пізніше для її виготовлення почали використовувати граніт, бетон. Завдяки сучасним технологіям, зовнішній вигляд бруківки суттєво змінився. Сьогодні вкладання бруківки Тернопіль, широко використовується для створення тротуарів та оформлення різних майданчиків.

Особливості бетонної бруківки

Виготовлення бруківки здійснюється вібропресуванням, або вібролиттям з використанням спеціальних форм. Покриття, створені шляхом вкладання бруківки Тернопіль, мають високу морозостійкість та стійкість до стирання. Бетонні вироби компанії «Брук-Буд» відрізняються розмірами елементів, товщиною, забарвленням, ступенем міцності. Всі компоненти, що використовуються при виготовленні плитки тротуарної та бруківки демонструють високі параметри міцності, що забезпечує відмінну якість готових виробів. 
Не дивно, що укладання бруківки Тернопіль має постійно високий попит, адже:
 

  • пропонується широкий вибір форм виробів та відтінків кольору;
  • можна створити покриття з гладкою, або рельєфною поверхнею;
  • бетонна бруківка має ефект антиковзання;
  • завдяки наявності в складі матеріалу пластифікаторів та модифікаторів, бруківка стійка до температурних коливань, та дії вологи.

Ще укладання бруківки Тернопіль виробництва компанії «Брук-Буд» гарантує збереження структури матеріалу при регулярних інтенсивних навантаженнях та тривалій експлуатаційний термін.

Продукція та послуги компанії «Брук-Буд»

Підприємство в галузі виробництва бетонних виробів працює два десятиліття. Крім виготовлення якісної продукції здійснюється грамотне укладання бруківки Тернопіль. Для виконання робіт пропонуються послуги кваліфікованих майстрів з великим практичним досвідом. Для клієнтів створено привабливі умови співпраці:

  • професійні консультації спеціалістів надаються безкоштовно;
  • також безкоштовно робляться попередні заміри, складається кошторис на придбання необхідних витратних матеріалів та на виконання робіт;
  • доставлення матеріалів на об’єкт здійснюється за допомоги маніпулятора, що забезпечує вигрузку матеріалів на об’єкті.

Компанія Брук буд Тернопіль пропонує споживачам якісні бетонні вироби:

  • бруківку, тротуарну плитку;
  • бордюри та поребрики;
  • водозливи, що виготовлені з дотриманням нормативних вимог ДСТУ.

Клієнтам надається правдива інформація про товар. Замовлення виконуються оперативно. На вироби встановлено реальні, економічно обґрунтовані ціни. Спеціалісти «Брук-Буд» допомагають клієнту в розробці дизайну, підборі й компонуванні матеріалів для реалізації проекту. На якість бетонних виробів «Брук-Буд» надається офіційна гарантія. Кожному клієнту забезпечується високий рівень обслуговування.