Батьківщиною кави вважається Ефіопія, де напій з'явився понад тисячоліття тому. Європа познайомилася з чудовим напоєм, що дарує бадьорість, тільки в XVII столітті, а в Азію він потрапив ще пізніше - в XVIII - XIX ст. Але сьогодні в азіатських і європейських країнах розвиток кавової культури став більш інтенсивним. Світове споживання кави збільшується щорічно на 2-3%. Величезна кількість людей починають свій день з традиційною чашечки ароматної кави.

Обладнання для приготування кави

Смак напою залежить від обладнання, на якому він був приготований. Про це знають ціновувачі напою свіжості і гарного настрою. Компанії кофеван теж відомо, що розкрити аромат кави, використовуючи для його приготування примітивну техніку просто неможливо. Тому в інтернет-магазин кофеван пропонує для закладів громадського харчування, готелів, офісних центрів придбати різні моделі професійного кавового обладнання. У каталозі магазина представлені нові та вживані професійні кавомашини відомих європейських виробників. Клієнтам пропонуються:

  • машини для приготування кави професійні, автоматичні;

  • кавоварки для офісів і побутового використання;

  • кофмашіни ріжкові для будинку;

  • кавомолки (нові та б/у);

  • різні види аксесуарів і комплектуючих.

Для автоматичних кавоварок б/у обов'язково проходження ретельної діагностики та передпродажної підготовки. На реалізовану техніку поширюється офіційна гарантія, забезпечується сервісне обслуговування.

Переваги співпраці з CoffeeOne

Інтернет-магазин кофе ван подбав про забезпечення високого рівня сервісу для клієнтів:

  • надається повна інформація про товар;

  • оформити замовлення можна он-лайн або в телефонному режимі;

  • оператор-менеджер надає допомогу у виборі товарів, відповідає на всі питання, що цікавлять клієнта;

  • забезпечується оперативна доставка товарів у строки, узгоджені з покупцем;

  • проводиться технічне обслуговування та ремонт техніки.

Інтернет-ресурс магазину має зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що полегшує пошук потрібного товару. Проводиться лояльна політика в сфері ціноутворення. Для клієнтів розроблена система знижок, надаються заохочувальні бонуси та приємні подарунки.

Підбором асортименту продукції для магазину займаються професіонали. Тому клієнтам пропонуються найбільш затребувані і популярні товари для організації та ведення кавового бізнесу. Каталог товарів включає продукцію кращих світових брендів. Якісна, функціональна сучасна техніка буде сприяти розвитку бізнесу, підвищення його прибутковості.

Оплатити товар замовник може зручним для нього способом. Замовлення відправляється клієнту після отримання передоплати. При оформленні замовлення на суму понад 20 тисяч гривень доставка транспортом кур'єрської служби «Нова Пошта» здійснюється безкоштовно.

Вибір кавового обладнання - це непросте завдання, тому ми пропонуємо допомогу у виборі техніки для бізнесу, офісу або будинку. Наші експерти швидко і якісно підберуть техніку з урахуванням ваших запитів і виділеного бюджету.