Ад'юванти забезпечують краще покриття і розподіл рідини для обприскування і покращують засвоєння рослинами засобів захисту. Часто це допоміжні речовини на основі рослинних масел або складних ефірів. При додаванні в воду вони утворюють видиму емульсію. Також існують ад'юванти, що добре розчиняються у воді. Але як вибрати відповідні прилипачі для рослин?

Численні дослідження і досвід сільськогосподарської практики показують, що використання ад'ювантов, які можна придбати тут - https://lnzweb.com/adhesive, дозволяє значно підвищити ефективність застосовуваних засобів захисту рослин. Ефективність засобів захисту рослин залежить в першу чергу від кількості діючої речовини, яка здатна потрапити з бака обприскувача до місця його впливу. Низька ефективність використання агрохімікатів, що необхідні для захисту рослин, пояснюється тим фактом, що на їх дію одночасно впливають багато факторів, які пов'язані з властивостями шкідника, що підлягає боротьбі (наприклад, вид, фаза зростання), і ходом погодних умов (наприклад вологість повітря і грунту), а також приготування і нанесення рідини для обприскування (наприклад, кількість використаної води). Несприятливий вплив одного або декількох з цих факторів сприяє значним втратам агрохімікатів, що використовуються на шляху від резервуара для обприскування до місця роботи, і зниженню ефективності обробки.

Які існують типи прилипачів

Найбільш часто використовувані ад'юванти:

  • поверхнево активні речовини,
  • масляні ад'юванти,
  • мінеральні ад'юванти.

Вибір відповідного прилипача на сайті lnzweb.com залежить від виду рослин і типу активної речовини хімічного агента. Використання ад'ювантов направлено на підвищення гербіцидної ефективності препарату, розширення спектра дії гербіциду в залежності від виду та стадії розвитку бур'янів, обмеження впливу чинників навколишнього середовища на активність діючої речовини.

За способом дії прилипачі можна розділити на активуючі і модифікуючі. Основна функція активують помічників - збільшення кількості активної речовини в місці дії, тобто збільшення кількості рідини на поверхні листа, що значно покращує проникнення препаратів через його структуру. Додавання модифікуючіх ад'ювантів (наприклад, з метою обмеження піноутворення, здування крапель, запобігання корозії металевих частин обприскувачів) впливає на більш високу точність обробки для захисту рослин і довговічність використовуваного обладнання.