Жоден підприємець не може звільнитися з формальностей, пов’язаних із документуванням діяльності компанії та звітності адміністративним органам. Завдяки рішенню купити сонату для здачі бухгалтерської звітності, виконання найважливіших фінансових зобов’язань відбувається набагато швидше та ефективніше. 

Облік та звітність в електронному вигляді - переваги

Електронна звітність має багато переваг. Для її запуску вам потрібен лише комп’ютер із доступом до мережі. Сучасна програма Соната дозволяє здійснювати фінансові операції набагато швидше і зручніше.

Найважливіші переваги ведення електронної звітності 

Електронна звітність дуже зручна для підприємців. Завдяки їй фінансове управління на підприємстві стає набагато простішим. Підприємець, який використовує цю форму бухгалтерського обліку, може постійно контролювати витрати та доходи та краще керувати компанією.

Як вибрати програмне забезпечення для бухгалтерії для вашого підприємства?

При виборі бухгалтерського програмного забезпечення для вашої компанії слід враховувати багато критеріїв. Вам слід неодмінно звернути увагу на наступні чотири аспекти.

Програмне забезпечення відомого бренду

Якщо дана компанія працює на ринку багато років, то, придбавши бухгалтерське програмне забезпечення з її пропозиції, ви маєте більше шансів, що воно буде безпечним та функціональним. 

Кількість користувачів

Цей пункт дещо пов'язаний з попереднім. Якщо кількість користувачів програми велика, існує ймовірність, що вона буде підтримана виробником. Тож існує також набагато менший ризик того, що електронна звітність стане проблематичним.

Технічна підтримка

Соната пропонує програмне забезпечення для бухгалтерської звітності, а також:

  • гарантує підтримку фахівців,

  • професійну технічну допомогу.

Надзвичайно важливо, що якщо у вас є додаткові запитання, ви можете звернутися до фахівців для роз'яснення ваших сумнівів. Постійна підтримка та постійний розвиток програми виробником дозволять постійно надавати послуги без необхідності зміни програмного забезпечення. 

Відповідність чинним законодавчим нормам

Перед остаточним вибором бухгалтерської програми варто перевірити, чи має вона сертифікат відповідності Закону про бухгалтерський облік. Беручи до уваги всі ці критерії, очевидним висновком є ​​те, що хорошим рішенням буде програма Соната.