У вас є веб-сайт, ви публікуєте на ньому привабливу та корисну інформацію, але його все одно ніхто не відвідує? Ви повинні знати, що в даний час існує велика конкуренція в Інтернеті, і пошук вашого веб-сайту користувачем повинен бути простим. Ось чому варто довірити просування свого веб-сайту фахівцям на цьому сайті.

Позиціонування веб-сайтів

Просування веб-сайтів - це в першу чергу позиціонування, завдяки якому ваш веб-сайт почне відображатися високо в результатах пошуку, що зазвичай призводить до збільшення трафіку.

Варіантами позиціонування є такі дії, як:

  • оптимізація веб-сайту з точки зору пошукових систем (включаючи підвищення швидкості завантаження),

  • належне відображення на мобільних пристроях,

  • створення відповідних тегів, що відповідають за те, як веб-сайт виглядає в результатах пошуку).

Технічний аспект SEO просування - це одне, але вам також потрібно подбати про вміст. Навіть якщо інформація суттєва та цікава, може виявитись, що їй бракує ключових фраз або вони неправильно сформульовані. Важливо також пристосувати вміст до специфіки компанії. Наприклад, реклама автосалону вимагає більш точного відбору робіт, у цьому випадку більше уваги робиться на місцевому позиціонуванні. Зрештою, шукаючи автомобіль своєї мрії, клієнти частіше користуються виставковими залами, розташованими в їх районі, ніж тими, що знаходяться на іншому боці України. 

Профілі у соціальних мережах 

В даний час більшість користувачів Інтернету проводять значну частину свого часу в соціальних мережах. Facebook, Instagram, Twitter - лише деякі з них. Профіль у соціальних мережах не працює як типова сторінка продажів, тому ви не можете там передавати лише інформацію про товари. Для того, щоб викликати інтерес у потенційних клієнтів, вам потрібно показати переваги використання вашого продукту. 

Контекстна реклама 

Контекстна реклама за посиланням - це спосіб представлення пропозиції компанії користувачам мережі Інтернет: веб-сайти, електронні листи, чати, дискусійні форуми, обмін миттєвими повідомленнями тощо. Її суть полягає у відповідності змісту реклами до змісту сторінок, на яких вона розміщена. Контекстна реклама може сподобатися вашій аудиторії за допомогою графічних зображень, відео, посилань або анімації. У випадку з контекстною рекламою контекст є головним. Це фактор, який визначає умови, за яких реклама повинна відображатися. У випадку веб-сайтів контекстом є сам сайт, який має певні фіксовані параметри, такі як:

  • опис сторінки,

  • заголовок сторінки,

  • вміст сайту,

  • елементи розмітки HTML.

На контекстну рекламу також можна націлити ключові фрази або теми. Головне правило полягає в тому, що одержувачі контекстної реклами повинні отримувати повідомлення, пристосовані до їхніх пошуків, а отже, і до їх потреб.