Найголовнішою складовою частиною в будь-якому оголошенні є заголовок, саме йому під силу залучити моментально зацікавленого читача (споживача / покупця вашої послуги або товару). Потрібно постаратися, по можливості, зробити заголовок ємним, що виражає максимально основну суть повідомлення. Заголовки оголошень в багатьох випадках пошуковими системами можуть індексуватися, а, отже, пошукові системи ваші оголошення можуть видавати безпосередньо. Неефективним спочатку буде оголошення, яке вінчає заголовок, що не відповідає змісту. Це у читача не викличе нічого крім роздратування. Якщо ви хочете, наприклад, дати оголошення, щоб швидко продати готовий бізнесу Тернополі, то заголовок виглядати повинен приблизно так - продать готовый бизнес.

Створюються за таким же принципом помітні, яскраві заголовки, які відображатимуть суть вашого повідомлення, які стосуються будь-якої з перерахованих сфер послуг у Тернополі:

Відпочинку й туризму і віз;

Будівництва і ремонту;

Прокату і оренди товарів;

Побутового ремонту та монтажу;

Транспортних послуг;

Прибирання і чищення;

Краси і здоров'я;

Доставки готових страв і води;

Свят і розваг;

Послуг освіти;

Послуг для тварин;

Послуг нянь і домробітниць;

Юридичних послуг;

Спортивних послуг;

Послуг охорони, детективів, стеження;

Послуг перекладача і набору тексту;

Інших послуг.

При складанні оголошення у Тернополі для розміщення в будь-якому з розділів необхідно дотримуватися цих правил. Приблизно в такому вигляді може бути представлений заголовок подібного оголошення:наборы для туристов бу.

Це відноситься, в тому числі до оголошень в розділі «Транспорт», які стосуються купівлі / оренди / продажу / обміну всіх видів транспорту:

Малого комерційного транспорту;

Легкових автомобілів;

автобусів;

Вантажних автомобілів;

Причепів, автофургонів;

мототранспорту;

спецтехніки;

Водного транспорту;

сільгосптехніки;

Повітряного транспорту;

Іншого транспорту;

Запчастин, аксесуарів;

Обміну транспорту;

Авто, мото послуг.