Каву вважають одним з найпопулярніших напоїв. Деякі люди не можуть собі уявити ранок без чашки кави, а потім п'ють цей напій протягом дня. Але мало хто замислювався, скільки калорій в каві і розраховував, скільки в підсумку випиває в день. Калорійність кави розрахували на сайті за посиланням, де ви зможете дізнатися про це більше. Сьогодні розберемося докладніше з тим, яка кількість калорій міститься в 1 чашці кави, пише Філіжанка кави. Також подивимося, скільки калорій містять різні добавки, адже мало хто п'є каву без них.

60d2219cc0768.jpg

Калорійність різної кави

Залежно від добавок вона різна:

 1. Абсолютно без добавок. Це заварний кави, американо і еспрессо. У ньому найменше калорій. В 1 чашці всього 1-2 калорії, тому це самий дієтичний варіант, якщо любите багато і часто пити цей напій.
 2. Капучино. Третя його частина складається з еспресо. Але також в напої є молоко і молочна піна, які додають калорій. В 1 невеликій чашці їх приблизно 90, а ось в більшу великій чашці 180 мілілітрів приблизно 200 і більше.
 3. Латте. Четверта частина такого напою складається з кави. Решта зі спіненого молока, тому калорійність також висока. Приблизно до 200 калорій.
 4. Моккачіно. У цьому напої крім іншого застосовують шоколад і шоколадний сироп, що також додає калорій. Їх в 1 чашці близько 350.
 5. Розчинна кава. А ось в ньому калорій набагато менше. На 1 чашку їх всього до 20.
 6. 3 в 1. Включає в себе каву, цукор і сухе молоко. При цьому в напої приблизно 60-80 калорій.
 7. Фрапучіно. Це самий калорійний варіант, в якому в середньому 400 калорій, так як в ньому збиті вершки, сироп і молоко.

Калорійність добавок

Тепер розберемося з добавками, адже тільки невеликий відсоток людей не використовують їх. Наприклад, кожна додана чайна ложка підвищує калорійність напою на 24 калорії. А ось вершки додають куди більше. До 60 калорій в залежності від того, наскільки вони жирні. Якщо любите пити каву зі згущеним молоком, то вона збільшує калорійність в середньому на 35. Також багато хто використовує шоколадний сироп. Він додає в середньому 15 калорій. Якщо ви любите додавати кульки морозива, то будьте готові до того, що кожен кульку на 50 грам додасть близько 110-120 калорій.

 • 1 ч. Ложка цукру збільшить калорійність кави на 24 ккал
 • 10 г вершків - на 20-60 ккал (залежно від жирності)
 • 2 ст. ложки молока 2.6% - на 21 ккал
 • 1 ч. Ложка згущеного молока - на 35 ккал
 • 1 ч. Ложка шоколадного сиропу - на 15 ккал
 • Кульку морозива вагою 50 г - на 113,5 ккал

Вчені розповідають про те, що 4 чашки кави, правильне харчування і заняття спортом можуть допомогти схуднути.