Для забезпечення безперервної роботи гірничодобувного обладнання в обмеженому просторі, при великому скупченні пилу та інших шкідливих частинок використовують мотор редуктори. За допомогою мотор-редуктора відбувається подача енергії, двигун розганяється до регульованих потужностей.

Специфіка конічно-циліндричних редукторів для гірничодобувної сфери

Оскільки дробарки, транспортери, підйомники працюють тривалий час без перерви, їх двигуни відчувають колосальне навантаження. Відповідно, для таких пристроїв потрібні мотор-редуктори підвищеної потужності. Оптимально для цієї сфери підходять конічно-циліндричні редуктори. 

  • Редуктори такого типу характеризуються високою зносостійкістю, що дозволяє істотно продовжити експлуатаційний термін приводних пристроїв. 
  • Агрегати мають компактні розміри, внаслідок чого мобільні. 
  • Завдяки простому монтажу й універсальності, є можливість експлуатації та переустановлення редукторів на інші механізми.
  • Зважаючи на ідеальну стійкість до раптових перепадів енергії, циліндричні мотор-редуктори незамінні у пристроях вантажопідйомних, конвеєрних, пресувальних механізмів. 

Мотор-редуктори для гірничодобувної промисловості раціонально регулюють розподіл енергії на лебідках, парових молотах. Габаритний відбійник виробляє багато енергії, завдяки чому здатний пробивати масивні гірські породи.

Застосування черв'ячних редукторів

Для істотного підвищення продуктивності праці у гірничодобувній промисловості також застосовуються черв'ячні редуктори. Найбільш часто їх використовують при необхідності передачі руху між пересічними осями. 

Основними перевагами мотор-редукторів є безшумність, велика продуктивність, високе передавальне число на кожному із ступенів. Завдяки регулюванню кутової швидкості обертання, черв'ячні редуктори сприяють рівномірному розподілу навантажень на приводні пристрої, продовжуючи їх експлуатаційний термін.

Як правильно вибрати редуктор «Техно-привід»

Для грамотного вибору редуктора слід коректно розрахувати ККД обладнання. Це необхідно для того, щоб редуктор міг без перевантаження розподіляти енергію від обертання вхідного валу. Збереження балансу продовжує термін служби механізмів, знижує навантаження на приводні пристрої. Визнання у всьому світі отримали редуктори відомих брендів Chiaravalli, Motive, I-Mak Reduktor.