Чайники - це зручний прилад, який дуже потрібен на кухні. Всі вони виконують одну й ту ж роботу, але їх відрізняє те, як довго вони служать, як вони виглядають і як швидко вони нагрівають воду. Vse.ua пропонує великий вибір чайників різних кольорів, форм і стилів.


Якщо ви бажаєте обрати надійний та функціональний прилад не допустіть наступних помилок:

  • Відсутність можливості регулювати температуру. Ця функція особливо корисна, якщо ви віддаєте перевагу напоям, які не потребують кип'ятіння, наприклад зелений і білий чай. Крім того, менша температура води дозволяє економити час та електроенергію.

  • Живлення. Чайник з прикріпленим дротом, який кріпиться прямо в глечик, або пристрій, який стоїть на «тарілці», до якої прикріплений такий же шнур, працюють однаково. Якщо вам подобається піднімати чайник з підставки і перестеляти його з місця на місце, вам варто придбати бездротової варіант. Дріт у глечику - це дуже незручно і вони швидше виходять з ладу.

  • Невідповідна потужність. Чим потужніше чайник, тим швидше він впорається зі своїм завданням. Більшість моделей споживають 1500 Вт, проте є такі, які використовують більше або менше. Обдумуючи, яку потужність вибрати, майте на увазі, що чим більше потужності споживає чайник, тим гучніше він буде. У той час як ті, які споживають мене електроенергії, будуть закипати повільніше.

  • Невідповідна ємність. Стандартні моделі вміщують від 6 до 8 чашок води. Існують більш компактні і портативні товари, що вміщують близько 4 чашок, але вони, як правило, менш потужні. 

  • Відступність фільтру. Він необхідний для запобігання потрапляння частинок бруду, накипу в чашку. Якщо вас турбує, які хімічні речовини містяться у вашій воді, обирайте моделі з багатоступеневою системою фільтрації. 

  • Відсутність індикатор рівня води. Це не дозволяє побачити, скільки води в чайнику, не відкриваючи кришку. Водомір - дуже практичне доповненням від якого краще не відмовлятися. 

  • Матеріали корпусу. Звичайно металеві чайники пропонують більше надійності ніж пластмасові. На ринку також можно побачити моделі зі скла, та навіть дерев'яні пристроі, але ми все ж таки рекомендуемо само металеві.

  • ТЕН. Моделі з “сухим” ТЕНом прослужать вам набагато довше, бо нагріваючий елемент в них не контактує з водою.

Знання та використання цих правил дозволяє обрати найкращий електрочайник, який однозначно не прослужить вам всього рік. Окремо потрібно додати при репутацію виробника. Краще обирати не моделі бренді які ви неодноразово чули, а провідних виробників саме в конкретній категорії товарів, наприклад Philips, Tefal, Bosch и Gorenje.