У будинках з частим відключенням гарячої води, на заміських будинках або в будинках, де немає крана гарячої води часто застосовують бойлери. Існують газові і електричні бойлери.

На які типи поділяються бойлери

За способом нагріву розділяються на:

наливні;

накопичувальні;

проточні.

В інтернет магазині опалення ви можете вигідно придбати розширювальні баки для опалення львів.

Проточні нагрівають воду, яку одразу використовують.

Переваги: миттєвий нагрів, відсутність обмежень по споживанню гарячої води і невеликі розміри.

Бувають електричні та газові. Поширене використання газових бойлерів цього типу.

Електричні проточні бойлери можна встановлювати тільки в квартирах з проводкою, розрахованої на подібні навантаження. Зазвичай достатня потужність повідці є в квартирах з електричною плитою, однак перед покупкою все ж потрібно проконсультуватися з електриком.

Газові проточні бойлери теж можна встановити не у всіх квартирах. Рекомендують звернутися в місцеву газову компанію для уточнення можливості підключення цього типу бойлера. Звертають увагу на напір води— є моделі, які не працюють при слабкому натиску.

Накопичувальні водонагрівачі львів можливо встановити в більшості будинків. Накопичувальні бувають як електричними, так і газовими. У даний момент останні рідко зустрічаються на ринку.

Переваги: мале споживання енергії, що йде на нагрів води. Накопичувальні бойлери можна встановлювати в квартирах зі слабкою проводкою. У середньому їм потрібно 2 кВт для роботи, буває розкид від 1 до 6 кВт.

Накопичувальні бойлери, які пропонує інтернет-магазин опалення, нагрівають воду близько години в більшості випадків, і їм потрібно значний простір в приміщенні.

Наливний або відкритий бойлер підійде для дому без водопостачання.

Перевага: ці бойлери виготовляють з легких матеріалів, вони прості в транспортуванні. Зазвичай у них вже є свій кран.