«Меддіагностика» - це лікувально-діагностичний центр, що спеціалізується на визначенні причин захворювань хребта, лікування розладів нервової системи, проблем з суглобами. Основні показання для звернення в центр «Меддіагностика» - часті запаморочення, болі в спині, панічні атаки, ревматичні і ортопедичні захворювання.

Центр «Меддіагностика»

Переваги

Клініка має наступні конкурентні переваги:

  • у більшості лікарів вища категорія;
  • УЗД, МРТ, рентген, денситометрія та інші види діагностики розташовані в одній будівлі. Це забезпечує замкнутий цикл при нехірургічного лікування;
  • УЗД виконується на обладнанні експерт-класу;
  • діяльність ведеться на підставі ліцензії, виданої МОЗ ще в 2011 році.

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла

Лабораторна діагностика

Завдяки дослідженням крові і виділень можна більш точно поставити діагноз пацієнту, вибрати оптимальну схему лікування. Регулярні аналізи дозволять виявити або спростувати захворювання, визначити його індивідуальні особливості перебігу, на самих ранніх стадіях помітити патологічні зміни в організмі для початку ефективного лікування. Клінічна лабораторія дає лікаря об'єктивні дані щодо біоматеріалу. Після порівняння їх з нормальними показниками можна судити про стан здоров'я людини.

Що лікують в медичному центрі?

У «Меддіагностика» звертаються з такими проблемами:

  1. Неврологія - безперервні головні болі, мігрені, безсоння, панічні атаки, болі в руках і ногах, защемлення сідничного нерва, погіршення пам'яті, шум у вухах, радикуліт і т. Д.
  2. Проблеми з серцево-судинною системою - патології серця і судин, гіпертонія, вегето-судинна дистонія, аритмія.
  3. Хвороби гінекологічної та урологічної сфер - в медичному центрі практикується консервативна гінекологія без хірургічного втручання, лікування безпліддя, гострих захворювань органів малого таза, гінекологічних та урологічних патологій.

Послуги пацієнтам

Записатися на прийом можна за телефоном, а також на сайті центру. При обстеженні і лікуванні використовуються виключно одноразові витратні матеріали. Всі консультації і обстеження стикуються за зручним для пацієнта графіку, щоб витрачати якомога менше часу на очікування в чергах.

Центр «Меддіагностика» розташований в 250 метрах від метро, ​​є зручний під'їзд, а також своя велика парковка. Для неходячіх пацієнтів обладнаний пандус, є каталка і крісло-качалка. До послуг пацієнтів кафе зі свіжої домашньою їжею, виклик таксі, ліфт, надається допомога в розміщенні супроводжуючих і родичів іногородніх пацієнтів.