Валіки та кисті – пережиток минулого. Сьогодні як професіонали, так і любителі, у якості інструменту для фарбування вибирають фарбопульти. І тому є причини:
-
Відмінна якість роботи.
-
Економія часу.
-
Зниження витрати фарби.
Бажаєте придбати надійне фарбувальне обладнання? У такому разі вам варто пройти за посиланням https://profinstrument-ua.com.ua/ та ознайомитися з широким вибором професійного обладнання для будівництва та ремонту, який пропонує своїм покупцям інтернет-магазин profinstrument-ua.com.ua!
Краскопультами користуються всюди - від будівельних об'єктів та меблевої майстерні до автосервісів. Для кожного завдання потрібен певний вид інструменту і тут головне не помилитися.
Заради справедливості зауважимо, крім пневматичних («харчуються» повітрям від компресорів), існують і електричні пристрої (працюючі від мережі). Однак саме пневмокраскопульти мають більшу популярність.
Коротко про пневматичні фарбопульти - принцип роботи
Конструктивно інструмент досить простий. Він складається з розпилювача у формі пістолета та робочого бачка для фарби. Для підключення до джерела стисненого повітря (компресора) використовується гнучкий шланг.
У процесі роботи повітря подається разом із фарбою, яка видується з сопла, розсіюючись на дрібні частки.
Бачок фарбопульта - верхній або нижній, пластиковий або металевий
Розташування бачка не відбивається на роботі пневматичного апарату для фарбування. Варіант із нижнім бачком вибирають ті, кому так зручніше працювати. Його можна поставити на поверхню, і він не загороджує огляд майстра. Що ж до верхнього – він використовує всю фарбу до останньої краплі.
За матеріалом найчастіше використовуються фарбопульти з пластиковими бачками. Вони підходять для водоемульсійних і акрилових фарб, мають меншу вагу, ніж металеві і допомагають стежити за залишками всередині.
А тепер, увага! Металеві варіанти обов'язкові для фарб на основі розчинної речовини. Вони важчі, але тут вибір обумовлений необхідністю. Це варто запам'ятати.
Об'єм бачка вибирають на власний розсуд. Комусь сподобається працювати більше часу без оновлення фарби, а хтось вирішить, що велика вага стане на заваді в роботі.
Вибір компресора для фарбопульта за продуктивністю та об'ємом ресивера
Ну і, звичайно, можливостей вашого компресора має вистачати для забезпечення фарбопульта. Робота зі слабким компресором позначиться на якості фарбування - у вигляді крапель і патьоків.
Нагадаємо основну формулу відповідності компресора і пневмоінструменту: продуктивність компресора на виході повинна бути на 20 відсотків більша за середню витрату повітря фарбопультом.