main

Миття посуду - справа проста, але кожна господиня іноді стикається з певними труднощами у цій сфері. Є кілька універсальних порад, які допоможуть не лише відмити тарілки та чашки, а й зберегти їх надовго у первозданному вигляді.

Зібрані поради будуть актуальні завжди і для всіх: для сімей будь-яких розмірів і як для святкових днів, так і для звичайних. Завжди можна зробити навіть такий тривіальний процес, як прибирання на кухні, більш оптимізованим та екологічним, тому вибирайте еко засіб для миття посуду – це вже виведе ваше прибирання на новий рівень.

1. Мийте посуд відразу ж

Відразу після того, як ви поїли, замочіть тарілки або помийте її. Не варто порушувати це правило навіть з візуально чистими тарілками з-під овочів та фруктів, тому що на них можуть завестися мікроби та личинки дрозофіл. Останні вже наступного ранку доставлять вам безліч проблем, перетворившись на неприємних мошок.

Якщо у ваших тарілках були якісь смажені чи жирні продукти, варто замочити водою цю ємність відразу. Так буде значно простіше згодом відмити їх, особливо якщо йдеться про салатниці, соусниці або інші тари незвичайних форм. Ви витратите значно менше рідини для миття посуду, якщо замочите відразу, що сприятливо вплине на ваш бюджет і навколишнє середовище.

Myte-posudy

2. Екологічне миття посуду

Якщо ви хочете перейти на більш "зелений" бік для еко прибирання будинку, варто задуматися і про таке ж миття посуду. Цей пункт варто розглядати відразу з кількох сторін, щоб знайти оптимальне рішення:

- розмір сім'ї;

- кількість тарілок та чашок, які щодня використовується;

- вартість води та електрики.

Якщо ви хочете раціоналізувати свої витрати та залишити менший вуглецевий слід, обов'язково зверніть увагу на посудомийні машини або еко засіб для миття посуду. Вони підходять як для самітніх людей, так і для великих сімей, тому що обсяг споживаної електроенергії та води буде значно нижчим, якщо користуватися машинкою.

Сучасна побутова техніка дозволяє так економити, а щоб знизити шкоду, яку зазнають стічні води, використовуйте тільки екологічно чисті миючі засоби. Це можуть бути таблетки або універсальні гелі – різниці немає, важливо, щоб вони були належної якості. Якщо ви плануєте мити тарілки вручну, включайте воду температурою не менше 40 градусів, тому що в цьому випадку гель працюватиме найефективніше.

3. Купуйте якісний посуд

Якщо ви хочете заощадити, скористайтесь найпрактичнішим з цих порад і купуйте однотонну, незабарвлені тарілки та чашки, яку можна мити як у посудомийній машині, так і вручну під водою будь-якої температури. Звичайні білі тарілки, що не б'ються, прослужать вам дуже довго: на них не помітні подряпини, а виглядають вони дуже стильно і красиво.