Японська кухня стала настільки популярною, що тільки лінивий не захоче познайомитися з нею ближче та поласувати її шедеврами. Ця кухня з відзнакою пройшла перевірку часом і по праву може похвалитися чудовими результатами — любов'ю мільйонів людей у ​​всьому світі, незалежно від статі, віку та національності. Як це їй вдалося? Вся річ у кількох ключових моментах: бездоганна якість продуктів, з яких готують суші; яскрава та виразна подача у поєднанні з мінімалізмом, а також незвичайний, але такий зачаровуючий спосіб вживання суші. Завдяки цьому суші завоювали серця та шлунки більшої частини земної кулі, але є й ті, хто тільки починає своє знайомство з японською кулінарною традицією. Що їм вибрати? Чим запивають суші? На ці та інші питання відповідає команда KAIFUI SUSHI! Почнемо!

Коротко про японську кухню

Серед усього різноманіття японської кухні можна сміливо виділити дві страви, які користуються особливою популярністю у народу — це суші та роли. Саме вони зробили японську кухню такою популярною та бажаною, а значить теж пройшли перевірку часом та довели цінність свого смаку та користі. Так, японська кухня — це не тільки дуже смачно, а й неймовірно корисно. Завдяки особливому підходу при приготуванні страв, а також своєму складу, страви місцевої кухні справді можуть похвалитися своєю користю та стати найкращим вибором для тих, хто стежить за своєю фігурою. З цим розібралися, але ж які замовити суші, щоб якнайшвидше спробувати весь цей смак і користь?

Що вибрати?

Одна з ключових особливостей суші та ролів також полягає в їх варіативності. Без сумнівів, практично кожна людина знайде серед них саме ту страву, яка припаде їй до смаку. Найкращим варіантом для новачків буде замовити класичні суші та роли — вони повною мірою відображають японську культуру та її традиції, проте це не єдиний варіант. Також можна замовити живу класику — роли Філадельфія та Каліфорнія. Це яскраві, смачні та неймовірно популярні роли, які вже котрий рік поспіль займають перші місця за попитом у більшості закладів японської кухні. А для тих, хто вже неодноразово насолоджувався традиційним смаком, пропонуємо замовити теплі або запечені роли — це чудова можливість відкрити для себе нові горизонти кухні японців. А якщо ви маєте намір зібратися компанією, то найкращим рішенням буде замовити суші сет, тому що в ньому відразу кілька різних видів суші та ролів, а значить не потрібно переживати, щоб усі були задоволені, адже кожен знайде собі страву до душі.

Чим запити?

Багатьох людей також непокоїть питання "чим запивають суші". Якщо з основними стравами можна визначитися, то вибір напоїв іноді може перетворитися на справжній квест. Згідно з японськими традиціями, на столі немає місця для продуктів, які не несуть у собі жодної функціональної особливості, тому кожен продукт та інгредієнт тут відіграє свою, особливу роль. Напої — не виняток. Їх завдання — допомогти вам розкрити справжній смак страви і в жодному разі не зіпсувати її.

Найкраще підійдуть три напої: зелений чай, морс чи легкий лимонад. Важливо, щоб смак напою не був занадто насиченим, щоб не перебити смак суші. Він має лише доповнювати його. Але в Японії можна зустріти і варіант "суші+саке" — такий варіант теж має місце. Проте варто відзначити, що японське саке мало нагадує оковиту, а скоріше схоже на міцне пиво міцністю до 20%. Але в такому разі саке випивають виключно перед вживанням суші, а саму страву їдять уже з іншим напоєм — чаєм, морсом чи легким лимонадом.

Команда KAIFUI SUSHI подбала про те, щоб вам було що вибрати і з їжі і з напоїв. Все, що залишилося зробити — просто зробити замовлення і поринути у справжню культуру Японії разом із стравами, приготованими руками майстрів.

KAIFUI SUSHI — найсмачніший спосіб провести цей день!